Piłkarz, zarabiający miliony, Lionel Messi i jego długoletnia przyjaciółka Antonella Rokuzzi postanowiły usankcjonować ich związek i zorganizować wielki ślub, który odbędzie się dzisiaj. Antycypując fotoreportaż z luksusową celebracją, zachodnie media dzielą się ze sobą szczegółami, które już są znane.

Love Story

Napastnik Barcelony, kapitan Argentyny, 30-letni Lionel Messi i modelka, a także wykwalifikowany dietetyk, 29-letni Antonella Roccuzzi, który dorastał razem na ulicach argentyńskiego miasta Rosario, są znane już w wieku 5 lat. Dorastając, Lionel i Antonella żyli różnymi życiami, a ich przyjaźń z dzieciństwa natychmiast nie przerodziła się w miłość. Przypadkowe spotkanie w 2009 roku zmusiło ich do świeżego spojrzenia na siebie.

Антонелла Рокуццо и Лионель Месси

Antonella Rokuzzi i Lionel Messi

Kochankowie, którzy są razem od ośmiu lat, dorastają w dwóch uroczych synach - 4-letnim Thiago i Mateo, który we wrześniu skończy 2 lata.

Лионель Месси и Антонелла Рокуццо с детьми

Lionel Messi i Antonella Rokuzzi z dziećmi

W planach ślubnych pary, która przez długi czas nie miała odwagi legitymizować ich związku, stała się znana w grudniu zeszłego roku.

Пара Лионель Месси и Антонелла Рокуццо

Gwiazdowi goście, suknia ślubna, menu weselne i inne szczegóły

Miasto Rosario zamarło w oczekiwaniu na ślub Lionela Messiego, który jest jego honorowym obywatelem, i Antonellę Rokuzzi. Ze wszystkich miejsc na planecie nowożeńcy postanowili wypowiedzieć przysięgę lojalności właśnie w domu, więc nic dziwnego, że władze miasta zrobiły wszystko, aby uroczystość odbyła się w królewski sposób.

Вид с воздуха на центр города Росарио

Widok z lotu ptaka centrum miasta Rosario

Полиция контролирует порядок у места проведения свадьбы

Policja kontroluje kolejność miejsca weselnego

Aby ochronić hotel w centrum miasta i patrolować drogę z lotniska do miejsca, w którym odbywa się ślub, zostaje przydzielonych 300 policjantów, a w pobliżu kompleksu hotelowego znajduje się wielki ekran, na którym obywatele mogą oglądać online na weselu swoich pupili.

Пятизвездочный отель City Center

5-gwiazdkowy hotel City Centre

Отель City CenterКазино в  отеле City CenterНомера для гостей

Antonella pójdzie na ołtarz w sukience hiszpańskiej marki Rosa Clara, która została dostarczona do miasta przedwczoraj, w towarzystwie dwóch ochroniarzy.

Na swoim ślubie, w którym weźmie udział 260 gości, Messi zaprosił reprezentację Argentyny w pełnym składzie. Poinformowano, że w uroczystości wziął udział kolega pana młodego z "Barcelony" Gerarda Piqueta i jego ukochanej Shakiry.

Гости прибывают на свадьбу Лионеля Месси и Антонеллы Рокуццо

Goście przyjeżdżają na wesele Lionel Messiego i Antonelli Rokuzzi

Бывший товарищ Лионеля Месси по

Były przyjaciel Lionela Messiego na "Barcelonie" Xavi

Czytaj także
  • 10 zawodników z listy Forbes o największym rocznym dochodzie
  • Lionel Messi przedstawił swojego trzeciego syna fanom
  • Lionel Messi został ojcem po raz trzeci i już pokazał nowonarodzonego syna

Jeśli chodzi o menu, głównymi potrawami na stołach będą argentyńskie paluszki, gulasz, który jest urozmaicony różnymi serami, szynką i pasztetami.

Часть свадебного меню Лионеля Месси и Антонеллы Рокуццо

Część menu weselnego Lionela Messiego i Antonelli Rokuzzi

Тушеное мясо, которое есть в меню

Gulasz, który jest w menu