Ta wiadomość nie pozostawi obojętnych fanów angielskiej modelki i aktorki Cara Delevingne. Ich ulubieniec napisał książkę poświęconą życiu nastolatków i nazwał ją "Lustrem, lustrem". Współautorką aktorki, znanej z filmów "Paper Cities" i "Suicide Squad", stała się Rowan Coleman.

Модель Кара Делевинь была в юности бунтаркой

Po przedstawieniu jej twórczości literackiej, Cara zaproponowała, aby publicznie omówić problemy nastolatków:

"Otwórzmy razem ten wirtualny klub książek! Chciałbym omówić z Tobą okres dojrzewania osoby, etap życia nastolatka. Proponuję omówić problemy samoświadomości, przyjaźni i miłości, triumfu i utraty młodości. Będzie świetnie, jeśli będziemy szczerze mówić, jak to jest być nastolatkiem! "
Книга Кары Делевинь на русском языке Jaki jest nowy skandaliczny model?

Oto, co brytyjska modelka o niejednoznacznej reputacji w społeczeństwie opowiedziała o swojej pierwszej książce:

"Kiedy pisałem" Mirror, Mirror ", przede wszystkim postawiłem sobie zadanie realistycznie i maksymalnie szczegółowo przedstawiając życie nastolatka - burzliwego, żądnego przygód, gorączkowego. Chciałem, aby wszyscy moi bohaterowie znali się. Planowałem przekazać czytelnikom raczej proste przesłanie - jeśli w naszym otoczeniu są tylko ludzie, których kochamy i którym ufamy, to dodaje nam sił i pewności! ".
Супермодель Кара Делевинь написала книгу о подростках

Cara chciała pokazać swoim przyszłym czytelnikom, że w zasadzie nie ma nic złego w tym, że nie jesteśmy doskonali, lub jesteśmy różni od swoich rówieśników. Niezależnie od nastolatka, jest wyjątkowy, co oznacza, że ​​jest interesujący. Najważniejsze, aby znaleźć źródło swojego szczęścia i słuchać tego, co mówi serce.

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie

Model zachęca młodzież do bycia sobą, aby znaleźć swoje największe atuty. Wtedy zrozumiemy, że każdy z nas może zmienić świat wokół nas na lepsze.