Historia miłosna Janet Jackson i Vissama al-Mana niestety nie otrzymała nowej kontynuacji wraz z narodzinami jej syna, ale zakończyła się rozwodem. Pojawienie się małego Issy tylko zaostrzyło różnice kulturowe pomiędzy popularną piosenkarką pop i jej mężem - muzułmaninem.

Jak grom z jasnego nieba

Wiadomość, że Janet Jackson i Vissam al-Mana zdecydowały się rozstać, była dla wszystkich zaskoczeniem. Ostatnio Janet, która po raz pierwszy została matką 3 stycznia, praktycznie nie wychodziła z domu i nie komunikowała się z przyjaciółmi tak jak wcześniej. Piosenkarka i biznesmen żyła w swoim prywatnym świecie, ale kochająca wolność Janet była zmęczona przebywaniem jak ptak w klatce i poprosiła męża o rozwód, który otrzymała. Dziś media zaczęły pojawiać się szczegóły tego, co się stało ...

Виссам аль-Мана и Джанет Джексон

Wissam Al-Manah i Janet Jackson

Nadmierna kontrola i odmienna mentalność

Na początku ich związku Janet, doceniana przez miliony słuchaczy, którzy byli zakochani w Vissamie, przez wzgląd na niego, zmieniła sposób życia i nawyki, przestała występować publicznie i koncertowała w szczerych ubraniach.

Kiedy piosenkarka zaszła w ciążę, jej mąż nalegał, aby nie pojawiła się w miejscach publicznych bez eskorty i z odkrytą głową, powiedział poufał, a kiedy spadli spadkobiercy, al-Mana powiedziała, że ​​byłoby lepiej dla dziecka, gdyby nie opuszczała domu do karmienie piersią.

Taki sposób życia, nietypowy dla niej, całkowicie wyczerpał Janet, która nawet przyjęła islam dla dobra męża, ale poczuła, że ​​wciąż go rozczarowuje.

Джанет Джексон

Janet Jackson

Przybycie mamy

Jak wiesz, w domu pary w Londynie matka Janet została na dwa miesiące. Catherine Jackson początkowo uważała, że ​​związek córki gwiazdy z bogatym człowiekiem z Kataru jest wielkim błędem, szczególnie zszokowała starszą kobietę krwawą ofiarą, którą przyniósł jej szwagier na cześć narodzin Isza.Oglądając, jak Janet żyje, gdy dowiedziała się o niepokojach, które uniemożliwiają jej spanie w nocy, rodzic poparł jej decyzję opuścić Vissam i powrócić do swojej zwykłej kultury.

86-летняя Кэтрин Дженсон

86-letnia Kathryn Jenson

Czytaj także
  • Janet Jackson spędza świąteczne wakacje z nieznanym mężczyzną
  • Janet Jackson i jego syn będą świętować Boże Narodzenie w Londynie, pomimo protestu ojca dziecka
  • Janet Jackson i Jermain Dupree znów razem?

Kwestia opieki

Teraz 50-letnia Janet mieszka w domu niedaleko rezydencji Vissama w Londynie. 3-miesięczna Issa jest z matką, która jej potrzebuje, a jego ojciec przychodzi do niego w dogodnym dla niego czasie, powiedział źródło. Dodał, że wraz z rozwojem chłopca sytuacja w jego miejscu zamieszkania może się zmienić.