54-letniemu Quentinowi Tarantino nie jest łatwo poradzić sobie z jego temperamentem i piękną ukochaną Danielą Pick. Piosenkarz i model z Izraela z całą powagą domaga się od dyrektora pewności w ich relacjach. A jeśli nadal potrafi pogodzić się ze statusem dziewczyny, nie chce pozostać bezdzietna.

Квентин со своей Даниэлой

Czekając na odpowiedź, dziewczyna spakowała walizki i pojechała do ojczyzny, pozostawiając Tarantino w Los Angeles, w świetnej izolacji. O tym wspomniała publikacja stronicy.com.

Przypomnijmy, że znajomość reżysera i modelu miała miejsce prawie 9 lat temu. Ich związek trudno jest nazwać stabilnym. Sędzia dla siebie: po krótkim romansie Tarantino przełączył się na swoją ulubioną muzę, Uma Thurman. Potem pokręcił miłość z projektantką Courtney Hoffman.

Квентин Тарантино поссорился с подружкой из-за детей Kochający reżyser, który nie spieszy się z dziećmi

Warto oddać hołd charyzmacie Tarantino. Zawsze miał sukcesy z damami, pomimo jego łagodnego, specyficznego wyglądu. W różnych momentach przypisywano mu związek z Vanessą Ferlito, Sophią Coppola, Mirą Sorvino.

Jednak po rozstaniu z panią Hoffman, Quentin nie zastanawiał się długo i wrócił do Daniela. Aby zdobyć przychylność byłej dziewczyny, wydał mnóstwo pieniędzy, po prostu obrzucając ją klejnotami. Najbardziej ulubionym z nich jest pierścionek i naszyjnik - Peak lubi pokazywać swoje dziewczyny z dumą.

Пойдет ли режиссер на компромисс с любимой

Ich idylla nie trwała długo: potencjalna żydowska matka Daniela powiedziała, że ​​nadszedł czas, by porodziła iw niedalekiej przyszłości. Quentin, jak to jest, nie ma nic przeciwko, ale uważa, że ​​dziecko powinno być opóźnione.

33-letnia córka Maestro Zwicky Pick ma rację. Jeśli jej 54-letni chłopak się nie spieszy, to ma szansę w ogóle żyć do wieku większości swoich potomków!

Czytaj także
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Utalentowany tandem: Leonardo DiCaprio wsparł projekt filmowy Quentin Tarantino
  • Quentin Tarantino jest krytykowany za mówienie o Romanu Polańskim

W jednym z wywiadów ekscentryczny reżyser powiedział, że chce mieć dzieci tylko po przejściu na emeryturę po 60 latach. W tym wieku zamierza zaangażować się w rodzinę i wspomnienia ...