Catherine Zeta-Jones, która nie waha się pokazać swojej twarzy bez makijażu, ponieważ wygląda młodziej niż w jej wieku, popełniła błąd, pojawiając się na rozdaniu nagród FIFA Football Awards z flopem dymnych oczu na twarzy.

Seksowny strój

W poniedziałek wieczorem zdobywczyni Oscara Catherine Zeta-Jones została gościem imprezy FIFA Football Awards, która odbyła się w Londynie. Aktorka wyglądała jak prawdziwa gwiazda filmowa, pojawiając się na dywanie i scenie The London Palladium, w spektakularnej srebrnej sukience z jednym rękawem, z seksowną wysoką szczeliną od Zuhair Murad.

Кэтрин Зета-Джонс на сцене

Catherine Zeta-Jones na rozdaniu nagród FIFA Football Awards

Кэтрин Зета-Джонс на фоколле

Stanik sukni zdobił koronkę, a spódnica została wykonana w stylu greckim z odpowiednią draperią.

Кэтрин Зета-Джонс прогадала с макияжем

Jego wizerunek hollywoodzkiej divy żony Michaela Douglasa uzupełniony biżuterią diamentową, otwarte sandały na wysokich obcasach i stylizację z lokami.

Неудачный макияж Кэтрин Зета-Джонс

Artystka makijażu "mydło"

Suknia podkreślała podniesioną postać aktorki i jej szczupłe długie nogi, ale makijaż wieczorny Katherine, którego z pewnością nie robiła sama, była wyraźnie nieopłacalna dla jej twarzy. Ciemne szmatki i proszek w połączeniu z szarymi cieniami perły na oczach dodały Zete-Jonesa przez co najmniej dziesięć lat.

Кэтрин Зета-Джонс ошиблась с макияжем

Catherine Zeta-Jones nie myli się z makijażem.

Селфи Кэтрин Зеты-Джонс без косметики

Catherine Zetas-Jones Selfie bez makijażu

Czytaj także
  • Codzienne sporty Catherine Zetas-Jones i Michael Douglas: "Poranna jazda na nartach jest świetna"
  • Wzruszający moment "Złotego Globu 2018": 101-letni Kirk Douglas zerwał aplauz sali
  • Kirk Douglas 101: gratulacje od Michaela Douglasa i jego żony Catherine Zetas-Jones

Netizens doradził 48-letniemu pięknu, które teraz wygląda na to samo, co jej 73-letni mąż, aby zwolnić swojego makijażystę, który nie zaszkodzi nauczyć się podstaw anti-aging makijażu.