Praca nad obrazem "Wilk z Wall Street" na serio przyniosła Margo Robbie i Leonardo DiCaprio razem. W filmie grają kochającą parę, prawdę, która rozstąpiła się, gdy małżonek jest na skałach i za kratami, ale teraz nie jest to już problemem. Seksowna blondynka i przystojny mężczyzna przekazali swoje namiętne uczucia z planu do życia.

Film, który zgromadził Leonardo DiCaprio i Margot Robbie

W wypożyczeniu filmu został wydany w 2013 roku. Już jakiś czas po filmie ciekawi paparazzi kilkakrotnie zdołali uchwycić, jak aktor późno w nocy opuszcza dom Margotów na Union Square.

W tym samym roku, z okazji urodzin, Leo pojawił się z blondynką Robbie, przedstawiając ją znajomym jako swoją dziewczyną. Przypomnij sobie, że aktor miał związek z jednym z nich. Tajemnicze anioły Wiktorii Erin Heatherton

Wiele osób twierdziło, że Leonardo Margot stał się kolejną rozrywką o doskonałych parametrach i ładnej twarzy. Dla młodej aktorki DiCaprio - niby trampolina do Hollywood, do świata celebrytów.

Biorąc pod uwagę, że w zeszłym roku gwiazda nominowanego do Oscara filmu "The Survivor" spotkała się z młodą modelką Kelly Rohrbach, a następnie z Margot Robbie, jeśli był jakiś związek, tylko krótkotrwały, jednak jak z wieloma innymi pięknościami.

Pocałunek Leonardo DiCaprio i Margot Robbie

Film "Wilk z Wall Street" znany jest nie tylko z genialnych pomysłów biznesowych, ale także z gorących scen z równie seksownymi aktorami, Robbie i DiCaprio.

Czytaj także
  • Uściski Camila Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie

W wywiadzie Margot przyznała: "Po zakończeniu zdjęć wszyscy moi przyjaciele obsypali mnie pytaniem, jak się czuje słynny kawalerski kawalerski Hollywood. Szczerze mówiąc, nie wiem. Kręciliśmy sceny pocałunkiem o całkowitej złożoności 17 godzin. Dodatkowo na planie było niesamowicie duszno i ​​gorąco, dlatego chciałem usłyszeć "Stop! Strzał "i idź do domu".

Марго Робби Марго Робби и Леонардо Ди Каприо на съемочной площадке Марго Робби и Леонардо Ди Каприо в фильме Волк с Уолл-стрит
Марго Робби и Леонардо Ди Каприо на премьере Волк с Уолл-стритМарго Робби и Леонардо Ди Каприо на красной дорожкеМарго Робби в обнимку с Леонардо Ди Каприо
Марго Робби и Леонардо Ди Каприо встречалисьМарго Робби и Леонардо Ди Каприо на отдыхепоцелуй Марго Робби и Леонардо Ди Каприо