26-letnia australijska modelka i aktorka Margot Robbie prawdopodobnie pożegnała się ze swoim kawalerskim życiem, ponieważ w poniedziałek w prasie pojawiła się informacja, że ​​po cichu poślubiła. A jeśli wczoraj były to tylko plotki, dziś wielbiciele piękna czekali na miłą niespodziankę - Robbie w Internecie opublikowała zdjęcie z pięknym pierścionkiem na palcu serdecznym.

Марго Робби и Том Акерли

Margo Robbie i Tom Akerley

Ślub w Australii - marzenie Margo od dzieciństwa

Fakt, że aktorka zamierza wyjść za mąż, dziennikarze rozmawiali przez długi czas. Ostatnio jednak kilka zagranicznych publikacji opublikowało doniesienia, że ​​ślub Robbiego i jej kochanka, scenarzysty Toma Ackerly'ego, odbędzie się w ojczyźnie aktorki. Znajomy Toma powiedział to prasie:

"Wszyscy zapewne wiedzą, że Akerley jest Brytyjczykiem." Kiedy rozmowa o ślubie przyszła, chciał, żeby to wydarzenie miało miejsce w Anglii, w jego rodzinnym mieście, ale wiedząc, że ślub w Australii był marzeniem Margot od dzieciństwa, Tom postanowił jej się poddać. O ile wiem, planują wziąć ślub w Boże Narodzenie i będzie to bardzo zamknięta ceremonia, na którą przyjdą tylko najbliżsi przyjaciele i krewni. "
Том и Марго решили пожениться в Австралии Czytaj także
  • Młodszy brat Margot Robbie - urocza przystojna
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • Obraz Margot Robbie, który nie otrzymał Oscara 2018, stał się jednym z najlepszych

Zdjęcie z pierścieniem i fanami wątpi

Fakt, że scenarzysta i aktorka są już na australijskiej ziemi, stał się znany dzięki Margo Margot, która opublikowała interesującą migawkę z jakiejś imprezy. Na nim był brat Toma z pięknymi dziewczynami. Pod zdjęciem nie było podpisów, ale w prasie pojawił się wywiad z przyjacielem, który ujawnił wszystkie sekrety tego wesołego spotkania:

"Przyjaciele i krewni są bardzo zadowoleni z Margo i Toma. Na ich cześć wypływa szampan i piękne słowa. Życzę im szczęścia! ".
Брат Тома Акерли в Австралии

Brat Tom Ackerly w Australii

Jednak taka wiadomość zdezorientowana gwiezdnych fanów jeszcze bardziej. I wielu zaczęło zadawać pytania, czy to był ślub: "Nie rozumiałem czegoś. Więc ślub odbył się? "," Może to po prostu zaręczyny? "," Nie uwierzę, dopóki sama Margot nie powie ", itd.

I, najwyraźniej, Robbie usłyszał prośbę fanów. Dziś rano na swojej stronie na Instagramie opublikowała zdjęcie z pięknym pierścieniem na palcu serdecznym. Był mały, ale z bardzo imponującym diamentem. To prawda, jak zauważyło wielu, pierścień nadal nie wskazuje, że para nadal jest w związku małżeńskim, ponieważ, jak wiadomo, taka biżuteria jest również prezentowana do zaangażowania.

Кольцо Марго Робби

Pierścień Margo Robbie

Марго и Том познакомились в июне 2014 года