Ze stron jej mikrobloga Chloe Kardashian powiedziała abonentom, że była zmuszona odłożyć od dawna oczekiwaną prezentację książki autobiograficznej z powodu choroby.

Przedstawiciel Chloe

Rzecznik gwiazdy reality show "Rodzina Kardashian" pośpieszył, by uspokoić opinię publiczną. Naprawdę zachorowała, lekarze odkryli, że ma staf.

Nic nie zagraża życiu sławnej blondynki, jest aktywnie leczona i leży w łóżku.

Czytaj także
  • Już urodziłaś? Chloe Kardashian trafiła w obiektyw po raz pierwszy po zgłoszeniu ciąży.
  • Chloe Kardashian wreszcie oficjalnie potwierdziła swoją ciążę.
  • Chloe Kardashian ujawniła sekret sukcesu pierwszej randki.

Niebezpieczna infekcja szpitalna

31-letnia Chloe oddała się oddaniu swojemu mężowi, Lamarowi Odomowi, który przez długi czas był w śpiączce i miał 12 uderzeń. Zawodnik znajdował się pomiędzy życiem a śmiercią, przyjmując ogromną ilość Viagry i alkoholu.

Pomimo delikatnych okoliczności, jak wiadomo, Lamar został znaleziony w burdelu, Chloe była na służbie przez całą dobę przez 24 dni wokół reanimacji, a następnie często przychodziła do szpitala.

Tutaj, według lekarzy, podniosła infekcję gronkowcową, w tym czasie odporność dziewczyny była osłabiona z powodu tego, co bakterie i uderzyły jej ciało.

Nasilenie choroby zależy od rodzaju staphylococcus. Kardashian nie określił jej pełnej diagnozy.

У Хлои обнаружили стафилококк Из-за болезни она отменила призинтацию своей книги Для обложки шедевра она снялась голой
Звезда подхватилв инфекции время посещения Ламара ОдомаЛамар Одом и Хлои КардашьянСекретарь Хлои заверил, что она идет на поправку