Wczoraj miała miejsce finałowa rozgrywka National Football League w Ameryce Północnej w Houston, która zostanie zapamiętana nie tylko dzięki czarującemu występowi Lady Gagi, ale także dzięki wzruszającym ramionom Gisele Bündchen i Toma Brady'ego, który stał się najlepszym graczem.

Duże wydarzenie

W niedzielę tysiące ludzi zgromadziło się na stadionie NRG, aby osobiście obserwować 51. Super Bowl, który bez przesady był od dawna świętem narodowym dla Amerykanów.

W tym roku głos zabrali takie gwiazdy jak Lady Gaga i Taylor Swift, a także John Legend, Chrissy Teigen, Fergie, Emily Ratazhkovsky, Mark Wahlberg, Rupert Murdoch, Jerry Hall, Donatella Versace, Simone Biles i Gisele Bündchen, którego mąż Tom Brady wziął udział w meczu.

фото

Zdjęcie z Instagramu autorstwa Gisele Bündchen

Wsparcie dla rodziny

Zespoły New England Patriots i Atlanta Falcons walczyły o zwycięstwo. W zaciętej walce, drużyna Tom Brady w dogrywce była w stanie wygrać z rywalami z wynikiem 34:28, a rozgrywający New England Patriots zasłużenie uznano za najcenniejszego gracza w Super Bowl 2017.

Том Брэди с кубком

Tom Brady z kubkiem

Gisele Bündchen z dziećmi ochrypłymi, wspierającymi ukochanego męża i ojca w ogniu walki. Tom nie powstrzymywał łez radości, a jego rodzina rzuciła się na niego, by objąć i pogratulować tego osiągnięcia.

Жизель Бюндхен поздравляет Тома Брэди

Gisele Bundchen gratuluje Tomowi Brady

Жизель Бюндхен с дочерью Вивьен

Gisele Bündchen z córką Vivien

Oprócz dzieci pary (Vivienne i Benjamin), radosny moment z Tomem podzielił jego syn z relacji z aktorką Bridget Moynahan (John). Podczas nagród chłopcy stali obok ojca i patrzyli z rozkoszą, gdy spadł na nich konfetti.

W przemówieniu z podziękowaniami, Brady podziękował swoim krewnym za wsparcie, a zwłaszcza matce Gelin, która również przyszła go poprzeć.

Сыновья Тома стояли рядом с ним на трибуне

Synowie Toma stali obok niego na trybunach

Том Брэди с сыном Бенджамином

Tom Brady z synem Benjaminem

Том Брэди с Жизель Бундхен, дочерью Вивьен и мамой Гэлин

Tom Brady z Gisele Bundchen, córka Vivien i matka Gelin

фотоЖизель и Гэлин

Giselle i Galina

Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Gisele Bundchen opowiedział o rodzinnych tradycjach, garderobie męża Toma Brady'ego i jej ulubionym deserze.
  • Sportowiec Tom Brady bronił honoru swojej 5-letniej córki

Radość rodziny gwiazd była tak szczera, że ​​dotknęła publiczności i wielomilionowej publiczności oglądającej Super Bowl przed telewizorem.