Hollywood plotkuje plotki o bardzo nieoczekiwanej parze. Tom Jones i Priscilla Presley, którzy znali się od ponad pięćdziesięciu lat, zdecydowali, że romans nie zaszkodzi im.

W najlepszych tradycjach rock and rolla

W czwartek wieczorem biały Rolls Royce podjechał do restauracji Craiga w Los Angeles, z której wyszedł 78-letni Tom Jones. Legendarny piosenkarz, jak prawdziwy Brytyjczyk, obszedł samochód i otworzył tylne drzwi przed swoim towarzyszem. Pani, która przybyła na obiad dżentelmena Johnsona, była 71-letnia była żona Elvisa Presleya. Tom podał Priscile rękę i weszli do środka.

Data Tom Jones i Priscilla Presley

Data Tom Jones i Priscilla Presley

паразнаменитостивстреча

Po przeanalizowaniu zdjęć zrobionych przez paparazzi, przed wyciągnięciem dalekosiężnych wniosków, internauci zauważyli modny strój Jonesa, który założył stylowy szary granatowy garnitur, niebieskie buty z golfem i zamszowe buty na spotkanie z panną Presley, jakby z przebranej w Elvisa piosenki "Niebieskie zamszowe buty" .

Том Джонс

Tom Jones

Присцилла Пресли

Priscilla presley

Czytaj także
  • Top 25 najmłodszych dziadków na świecie
  • Priscilla Presley mówiła o życiu z wnuczkami po skandalu z nieprzyzwoitymi zdjęciami
  • Michael Lockwood, podejrzany o molestowanie córek, widzi je

A dlaczego nie?

Mówią, że ostatnio starzy przyjaciele Tom Jones i Priscilla Presley często się widywali i codziennie do siebie nawoływali. Podobno znane osobistości, które są zarówno wolne, postanowiły rozjaśnić swoją samotność i odwróciły powieść. Jak wiesz, w zeszłym roku Jones przeżył stratę, grzebiąc kobietę swojego życia w ukochanej żonie Melindy. Presley, który był żoną Elvisa, a potem poślubił reżysera Marco Garibaldiego, rozwiódł się w 2006 roku i był smutny sam.

Присцилла и Элвис Пресли

Priscilla i Elvis Presley

Том Джонс и Мелинда Тренчард

Tom Jones i Melinda Trenchard

Том Джонс, Присцилла и Элвис Пресли в 1971 году

Tom Jones, Priscilla i Elvis Presley w 1971 roku