Popularny model Haley Baldwin i twórca muzyki Sean Mendez znaleźli się! Najstarsza córka dużego aktora Stephena Baldwina i Seana Mendeza, których utwory znalazły się w czołówce światowych list przebojów, sprowokowała plotki o swoim romansie, zapoczątkowując MTV EMA 2017 po przerwie.

Piękno i zwycięzca

Pojawienie się Haleya Baldwina i Shawna Mendeza w oficjalnej części MTV EMA w Londynie nie budziło podejrzeń. 20-letnia imprezowa dziewczyna w samotności zalała fotorelacja z imprezy, pokazując swoją niesamowitą figurę w czarnej błyszczącej sukience Toma Forda, górującej na wysokich obcasach.

Хейли Болдуин на MTV EMA 2017

Haley Baldwin na MTV EMA 2017

Хейли Болдуин на премии MTV EMA 2017Модель Хейли Болдуин

A 19-letni Shawn Mendez został triumfem tej nagrody, pokonując swoich wybitnych kolegów w wielu nominacjach, stając się najlepszym artystą.

Шон Мендес на премии MTV EMA

Shaun Mendez na MTV EMA Awards

Шон Мендес получает одну из наградВедущая MTV EMA 2017 Рита Ора и Шон Мендес

Prowadzić MTV EMA 2017 Rita Ora i Shaun Mendez

Wyzwolone zachowanie lub coś więcej

Megasexual strój Haley wykonał swoją pracę - przyciągnął uwagę zazdrosnego dżentelmena. Ofiarą wdzięków dziewczyny był Sean, który nie spuszczał jej z oczu. Parę bardzo zrelaksowanych zachowywało się na imprezie po pokazie MTV EMA.

Jak powiedzieli inni uczestnicy wydarzenia w mediach, młodzi ludzie nie tylko tańczyli, ale też obejmowali się.

Ponieważ wejście do afterparty było zamknięte dla reporterów, publiczność pozostała bez gorących ujęć. Fakt, że Baldwin i Mendez porozumieli się, pokazuje tylko ich selfie z Ritą Ora.

Шон Мендес, Хейли Болдуин и Рита Ора на афтерпати MTV EMA 2017

Shaun Mendez, Hayley Baldwin i Rita Ora na after party MTV EMA 2017

Wtajemniczeni donieśli, że uściski Haleya i Seana nie są jednorazową akcją. Razem świętowali Halloween, w październiku Baldwin kilkakrotnie brał udział w koncertach kanadyjskich piosenkarzy popowych.

Czytaj także
  • Rita Ora zrobiła na swoim fanom bardzo piękną sesję zdjęciową dla Glamour
  • Kylie Jenner pojawiła się po narodzinach córki
  • Jak narzeczona: Dakota Johnson i Jamie Dornan na paryskiej premierze filmu "Pięćdziesiąt odcieni wolności"

Użytkownicy zauważają, że Haley zdecydowanie ma słabość do muzyków, wśród jej chłopaków byli Justin Bieber i John Mayer. Jeśli chodzi o Seana, ma duże doświadczenie w intymnej komunikacji z gwiazdą, w tym Camilą Cabello i Chloe Moretz.

У Хейли был роман с Джастином Бибером

Haley miał romans z Justinem Bieberem

Шон и Камила Кабелло

Sean i Camila Cabello