Elton John przejdzie na emeryturę! 70-letni legendarny piosenkarz powiedział, że zamierza zaangażować się w działalność koncertową, ale wcześniej przygotował dla swoich fanów wspaniałą niespodziankę.

Pożegnalna wycieczka

Laureat wielu nagród muzycznych, ulubieniec Eltona Johna na konferencji prasowej w Nowym Jorku, powiedział, że opuszcza scenę, zanim zasłuży sobie na zasłużony odpoczynek, chce podziękować wielomilionowej armii swoich fanów, szarpiąc się na epicką światową trasę po Pożegnalnej Żółtej Cegle .

Элтон Джон в Нью-Йорке в среду

Elton John w Nowym Jorku w środę

Wspaniała trasa, w której Elton John będzie wykonywał 300 koncertów, potrwa trzy lata i obejmie pięć kontynentów. Warto zauważyć, że będą to występy z pełnym dźwiękiem na żywo. Początek trasy odbędzie się we wrześniu 2018 r. W USA, a bilety na wystawę będą dostępne od 2 lutego.

Zmiana priorytetów

Mówiąc o głównej przyczynie, która skłoniła go do podjęcia decyzji, Elton, który od prawie 50 lat nie rozstaje się ze sceną, przyznał, że wcześniej zebrał się na wzór amerykańskiego piosenkarza popu Raya Charlesa przed śmiercią, ale po zostaniu ojcem zmienił się intencje.

Brytyjski muzyk i jego mąż David Furnish wychowują synów - siedmioletniego Zachary'ego i pięcioletniego Eliasza, którzy urodzili się z pomocą zastępczego macierzyństwa.

Элтон и его супруг Дэвид Ферниш с сыновьями

Elton i jego małżonek, David Furnish, ze swoimi synami

Chłopcy szybko dorastają, a Elton John chce w pełni skupić się na wychowywaniu dzieci, w szczególności na wysyłaniu ich do szkoły piłkarskiej, a podróżowanie po całym świecie nie przyczynia się do tego.

Elton powiedział, że nie przestanie tworzyć muzyki i będzie nadal pisać piosenki i nagrywać albumy.

Элтон Джон в 1973 году

Elton John w 1973 roku

Czytaj także
  • Elton John's Farewell Tour Wspierany przez Gucci Fashion House
  • Megan Markle i Prince Harry zaprosili Eda Shirana do występu na ich weselu
  • Elton John mówił o trudnościach życiowych i lekcjach, których się od nich nauczył

Jeśli chodzi o stan jego zdrowia, jak wiemy, w zeszłym roku piosenkarz został porażony rzadką infekcją bakteryjną, a następnie Elton John zapewnił, że jego opieka nie była w żaden sposób związana z jakąkolwiek chorobą lub ogólnym złym stanem zdrowia. Biorąc pod uwagę, że ma przed sobą trzystuset koncertów, nie ma sensu, aby przejął nie do wytrzymania ciężar!