36-letnia bizneswoman i asystentka prezydenta Ivanka Trump była wczoraj w centrum skandalu. Negatywna reakcja internautów była spowodowana tweetem córki prezydenta USA, w której podziwiała przemowę Oprah Winfrey. 63-letnia prezenterka telewizyjna i aktorka powiedziały to podczas ceremonii wręczenia Złotych Globów, zwracając uwagę wszystkich zgromadzonych na fakt, że konieczne jest zwalczanie nierówności i przemocy seksualnej.

Иванка Трамп

Ivanka Trump

Pochwały od Ivanki i wściekłych użytkowników Internetu

Około 10 lat temu prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey ogłosiła całemu krajowi, że uważa Ivankę Trump za człowieka, który jest godny naśladowania. W tym czasie Ivanka nie śledziła żadnych uwag na temat takiego oświadczenia lasu, ale wczoraj Trump zdecydował się na dialog z Winfrey. Stało się to po tym, jak prezenterka telewizyjna wygłosiła przemówienie w Złotym Globie, w którym wezwała wszystkie kobiety i mężczyzn, aby zjednoczyły się i walczyły z przemocą i nierównym traktowaniem.

Опра Уинфри и Риз Уизерспун

Oprah Winfrey i Reese Witherspoon

Potem na Twitterze pojawiła się wiadomość od Ivanki Trump, w której pisała entuzjastyczne słowa do Winfrey:

"Właśnie oglądałem Golden Globe i mogę powiedzieć, że występ legendarnej Oprah Winfrey uderzył mnie głęboko. Jej słowa uderzyły w akord, a ja również zachęcam wszystkich: kobiety, mężczyzn, do zjednoczenia się i przeciwstawienia przemocy i dyskryminacji ze względu na płeć ".
Иванке Трамп понравилось выступление Уинфри

Niestety Ivanka nie czekała na pozytywną reakcję internautów, ale otrzymała wiele negatywnych komentarzy. Po pierwsze na wiadomość Trumpa odpowiedziała 45-letnia gwiazda filmowa Alyssa Milano, pisząc:

"Niesamowite! Ivanka, radziłbym przekazać pieniądze, płacąc je za Time's Up, który wspiera prokuratorów Donalda Trumpa. "
Алисса Милано

Alyssa Milano

Oprócz aktorki zwykli użytkownicy portali społecznościowych również napisali podobne komentarze: "Nie rozumiem, dlaczego pisanie takiego posta na Twitterze, jeśli ojciec jest oskarżony o 16 molestowanie seksualne", "Ivanka, czy poważnie myślisz, co napisałeś? Tak, twój tata poprosił o więcej niż jedną kobietę. Głupotą jest pisać takie rzeczy ... "," skoro Ivanka jest taka poprawna, to niech ojciec opuści swoje stanowisko. Wystarczająco otwarcie być hipokrytą! ", Itd.

Иванка и Дональд Трамп

Ivanka i Donald Trump

Czytaj także
  • Ponad 30 wspaniałych sekretów księżniczek Disneya
  • Ivanka Trump oczarowała polityków na Szczycie Amerykanów żywymi obrazami
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!

Oprah nie będzie kandydowała na prezydenta

Przy okazji, w swoim emocjonalnym przemówieniu Winfrey dotknęła nie tylko równości mężczyzn i kobiet, ale także tematu, że kobiety powinny zajmować wysokie stanowiska w rządzie. Po tych słowach pojawiło się wiele założeń w Internecie, które mówiły, że w 2020 roku Oprah będzie kandydowała na prezydenta USA. Wkrótce jednak w prasie pojawiła się odmowa tej informacji, którą podał prezenter telewizyjny:

"Winfrey nie będzie ścigał się w wyborach prezydenckich. Jej słowa były źle zrozumiane. Oprah będzie kontynuowała swoją ulubioną pracę - do pracy w telewizji i kinie. "
Вдохновляющая речь Опры Уинфри на церемонии вручения «Золотого глобуса»

Inspirująca mowa Oprah Winfrey na rozdaniu Złotych Globów