Irlandzka piosenkarka i kompozytorka martwiła się nie tylko o swoich przyjaciół i krewnych, ale także jej fanów na całym świecie.Należy pamiętać, że w niedzielę rano, Sineid wzięła rower i poszła na spacer. Jej przyjaciele zaczęli się martwić i zgłosili na policję o utracie kobiety w ciągu dnia. Aktorka nie skontaktowała się, a przy wielokrotnych próbach samobójczych wszyscy myśleli o najgorszym ...

Na szczęście obawy nie były uzasadnione: Sineid został znaleziony w hotelu Best Western kilka godzin po rozpoczęciu aktywnych poszukiwań. Fakt, że uciekinier był w hotelu, nie został oficjalnie zgłoszony, ale w pobliżu budynku hotelu widać było nagromadzenie policyjnych samochodów, a informacja, że ​​Sinéed jest w porządku, a ona jest obecnie w szpitalu, została odebrana przez media od osoby z otoczenia artysty.

Krzycz o pomoc na stronie na Facebooku

Okazuje się, że Sinusid nie zniknął bez śladu. Dokładnie dwie godziny po tym, jak się o nią martwiłem, na jej stronie na Facebooku pojawił się artykuł na Facebooku, w którym oskarżyła rodzinę nacisków:

Wszystko, co moja rodzina może zrobić, to obwiniać mnie za kłamstwa i szaleństwo. Nie masz pojęcia, co się ze mną dzieje. Mam zamiar spotkać się z każdym z was w sądzie, ponieważ jestem pewien, że celowo doprowadzasz mnie do samobójstwa. Nawet nie przyszło ci do głowy, że z powodu ciągłej presji moi synowie mogą po prostu stracić matkę. Zostałem zmuszony do ucieczki do Stanów Zjednoczonych, pozostawiając w Irlandii wszystkich tych, którzy mnie znali. Myślisz, że jestem chory - wcale nie! Cieszę się, że nie jestem zdolny do życia w tym chorym społeczeństwie. Być może spodziewaliście się wiadomości o mojej śmierci, spieszę się was rozczarować, żyję i będę żył!

W tej chwili strona pani O'Connor jest niedostępna. Wtajemniczeni z otoczenia artysty zauważyli, że została zmuszona do wyjazdu do USA z powodu osobistego kryzysu i problemów medycznych. Teraz mieszka z przyjaciółmi.

Czytaj także
  • Sinead O'Connor nagrała drugie objawienie wideo z kliniki
  • Sinead O'Connor jest pilnie hospitalizowany i poddawany leczeniu w szpitalu
  • Piosenkarka Sinead O'Connor zniknęła na przedmieściach Chicago

Przypomnij sobie, że Sinead czterokrotnie żonaty, zmieniając swoich wiernych i kobiety, i mężczyzn. Ma czworo dzieci, najmłodszego syna - 10 lat. Ostatnie małżeństwo Sineada z Barry Herridge trwało tylko 16 dni, przyznała, że ​​pośpieszyła trochę z decyzją, by pójść pod przejście.

Мне пришлось сбежать сюда в Америку чтобы попробовать все сначала оставив всех к Стали известны шокирующие подробности пропажи Шинейд О'Коннор Последний брак Шинейд с Барри Херриджем продлился всего 16 дней