Gwiaździsty debiut irlandzkiej aktorki Sirsha Ronan wystąpił w wieku 12 lat, kiedy wystąpiła w filmie "Atonement". Krytycy docenili pracę Sirshiego, a młoda aktorka natychmiast została nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. W ciągu następnych dziewięciu lat Sirsha Ronan z powodzeniem odegrała więcej niż jedną rolę w filmie, co wzmocniło jej wiarygodność jako utalentowanej aktorki ze wspaniałą przyszłością. Teraz Sirshe Ronan ma 21 lat i teraz zainteresowanie nią wynika nie tylko z pięknie wykonanych ról, ale także z szczegółów jego życia osobistego. Spróbujmy znaleźć główne punkty zwrotne w tym artykule.

Sirsha Ronan i jej ludzie

Z góry zastrzegamy, że nie jest łatwo poznać szczegóły osobistego życia Searshi Ronana. Dziewczyna trzyma ją "z siedmioma pieczęciami" i nigdy nie rozmawia o niej romantyczny związek z przeciwną płcią w wywiadzie. Jednak udało nam się zebrać trochę informacji w postaci plotek, które mogą okazać się prawdą. Pierwszym pretendentem do wzajemnej sympatii był George McKay - młody aktor, który został partnerem Searshi Ronana w filmie "How I Now Love". W obrazie fantastycznego gatunku, młodzi ludzie bawili się z kochankami nastolatków na progu trzeciej wojny światowej. Później, w jednym z wywiadów, Sirsha powiedział, że pod warunkiem, zgodnie z rolą, liczne piercing Na jej ciele dziwnie spadały te chwile, kiedy George był następny. Jednak podczas sceny z pojedynczym łóżkiem w filmie cała metalowa "świta" pozostała na swoim miejscu, pomimo tego, że duplikaty były bardzo "gorące" dla samej aktorki. "Tej nocy był to mały cud", wyznał Sears. Po jakimś czasie reżyser filmu, Kevin McDonald, powiedział jednej z amerykańskich publikacji, że na planie między aktorami prawdziwe uczucie się rozpaliło i zaczęli się spotykać. I choć te przypuszczenia nie zostały oficjalnie potwierdzone przez młodych ludzi, jak wiecie, nie można wymazać słów z piosenki.

Równolegle do filmowania w filmie "Jak ja kocham teraz" Sirsha Ronan w tym samym 2013 roku uczestniczy w tworzeniu filmu "Gość" na podstawie powieści Stephanie Meyer, w którym zagrała w parze z aktorem Maxem Ironsem. Film odniósł sukces w salonie filmowym, a młodego aktora uderzyła fala plotek o możliwej powieści. Czy był jakiś związek romantyczny w związku między Sears i Maxem na pewno, ale plotka wciąż prześladowała aktorów przez długi czas.

Ostatni film, który przyniósł niespotykany sukces Searshe Ronan, został wydany na ekranach w 2015 roku, "Brooklyn". Obraz opowiada dramatyczną opowieść o emigrantach z Irlandii, którzy przybyli do Ameryki, aby zbudować nowe życie. Niepowtarzalna gra aktorska Searshi Ronan w "Brooklyn" przyniosła jej nominację do Oscara dla najlepszej aktorki. Jednak zwycięstwo było niekompletne: zgodnie z wynikami głosowania, statuetkę nadała przynajmniej młodej aktorce Bree Larson za rolę w filmie "Pokój". Jednak wspólna gra Searshi Ronana z wschodzącym hollywoodzkim aktorem Maxem Ironsem dała początek wielu plotkom i przypuszczeniom o istnieniu powieści między młodymi ludźmi. I choć aktorzy przybyli na ceremonię indywidualnie, argumenty na temat ich związku do tej pory nie osłabły. Tymczasem ani Sirsha Ronan, ani Max Irons nie wydają oficjalnych oświadczeń, czy się spotykają, czy nie. Życie osobiste aktorki jest nadal zamkniętym tematem dla osób z zewnątrz.

Czytaj także
  • "My Lady Bird": Greta Gerwig o swojej bohaterce i sposobie reżyserowania
  • Sears Ronan wie, jak przedstawić przyjazną obojętność, jeśli nie dostanie Oscara
  • Bree Larson i Oscar-2016

Mamy nadzieję, że wkrótce nadal będziemy w stanie przebić się przez pustą ścianę ciszy i dowiedzieć się, jaka sekretna miłość mieszka w sercu Searshi Ronan.

Сирша Ронан в фильме Искупление Сирша Ронан в фильме Гостья Сирша Ронан в фильме Как я теперь люблю
Сирша Ронан и Джордж МакКей в фильме Как я теперь люблюСирша Ронан и Макс АйронсСирша Ронан и Том Хиддлстон
Сирша Ронан в фильме БруклинСирша Ронан - талантливая актрисаСирша Ронан на церемонии вручения премии Оскар 2016