Pomimo całej popularności, jaka przyszła mu do głowy po roli Christiana Graya, Jamie Dornan stara się chronić swoich bliskich i życie osobiste przed opinią publiczną. Któregoś dnia paparazzi nadal schwytali aktora z żoną i najstarszą córką na spacer.

Zakupy

W niedzielne popołudnie 35-letni Jamie Dornan wraz ze swoją ukochaną żoną Amelią Warner i 4-letnim dzieckiem Dalsi udali się na produkty ekologiczne na jeden z targowisk w Studio City w Los Angeles. Młodsza córka pary, Elva, która w lutym będzie miała dwa lata, nie widziano w pobliżu jej rodziców.

Амелия Уорнер и Джейми Дорнан со старшей дочерью

Amelia Warner i Jamie Dornan ze swoją najstarszą córką

Star para zdecydowała się nosić wygodne ubrania. Na aktorze była prosta ciemnoszara koszulka, dżinsy, modne sneakersy w spodniach i sportowa czapka. Jego druga połowa łączyła piękno i praktyczność, ubrana w jasnopomarańczową spódnicę w stylu midi z orientalnym kwiatowym nadrukiem, beżową koszulką i różowymi trampkami na platformie Superga, warta 58 funtów.

Амелия Уорнер и Джейми Дорнан с дочерью

Córka ojca

Jeśli Amelia nadal towarzyszy Jamiemu w rzadkich wydarzeniach towarzyskich, fani nie widzieli dzieci tej pary przez długi czas. Dalsi w jasno różowej letniej sukience bardzo się rozrosło.

Джейми Дорнан с дочерью

Najwyraźniej dziewczyna była zmęczona, a tata wziął jego niebieskie oczy w ręce, żeby mogła odpocząć.

Czytaj także
  • Jak narzeczona: Dakota Johnson i Jamie Dornan na paryskiej premierze filmu "Pięćdziesiąt odcieni wolności"
  • Jamie Dornan mówił o swoim prawdziwym związku z Dakotą Johnson
  • Żona Jamie Dornan sprowokowała plotki o ciąży

Nawiasem mówiąc, podczas gdy Jamie Dornan spędza wolny czas z rodziną, fani sagi erotycznej Fifty Shades of Grey z niecierpliwością oczekują na kontynuację filmu. Premiera "50 odcieni wolności" dla publiczności domowej zaplanowana jest na przyszły tydzień 8 lutego.

Дакота Джонсон и Джейми Дорнан

Dakota Johnson i Jamie Dornan