Zachodnie tabloidy donosiły, że Adel stała się prawną żoną swego kochanka, ojca jej dziecka, Simona Koneckiego. O tym wydarzeniu jest pierścionek zaręczynowy na palcu gwiazdy.

Sprawdzony na czas

28-letnia Adele i Simon Konekki, która jest starsza od swojej gwiezdnej dziewczyny od 14 lat i bez pieczątki w paszporcie, uważają się za rodzinę. W ciągu pięciu lat związku para urodziła syna Angelo, który skończył cztery lata tej jesieni.

Pod koniec października prasa ogłosiła, że ​​piosenkarka i biznesmen będą grać skromne wesele w Los Angeles. Dokładna data tego wydarzenia nie została zgłoszona, według Szymona, dla Szymona ważne jest, że w tak ważny dzień dla niego była jego córka z poprzednich związków. 9-letni Simon będzie mógł przyjść do ojca tylko w czasie ferii szkolnych, więc prawdopodobnie gołębie biorą ślub na święta.

Адель и ее возлюбленный Саймон Конеки

Adele i jej kochanek Simon Konecki

Саймон Конеки осыпал Адель признаниями любви на пятую годовщину их романа

Simon Konekki obsypał Adele spowiedziami miłości w piątą rocznicę ich romansu

W końcu to się stało

Pogłoski o ślubie Adele i Simona Konekkiego znalazły potwierdzenie. Któregoś dnia paparazzi, mimo wszystkich sztuczek śpiewaczki, która próbowała ukryć twarz pod szerokim rondem w czarnym kapeluszu, zidentyfikowała ją na ulicach Los Angeles i zrobiła kilka zdjęć. Na anonimowym palcu celebryty zamiast pierścionka zaręczynowego pojawił się nowy drogi pierścień, który nie jest zwykłym klejnotem.

Адель замечена за покупками в Лос-Анджелесе с золотым обручальным кольцом

Adele widziała zakupy w Los Angeles ze złotą obrączką

ИсполнительницаПевицаПомолвочное и обручальное кольцо

Zaręczyny i pierścionek zaręczynowy

Czytaj także
  • Adele poślubiła Paula Draytona i Alana Carra
  • Wow: 13 osób, które miały tyle szczęścia, że ​​urodziły się z dokładną repliką celebryty!
  • Diddy nazwał Forbesa najlepiej opłacanym muzykiem roku 2017

Po opublikowaniu sensacyjnych ujęć, dziennikarze mogli dowiedzieć się od źródła blisko Adele, że ślub piosenkarza naprawdę odbył się w ostatnią sobotę przed Bożym Narodzeniem. Czekamy na wiadomość od przedstawiciela Adela!