Wygląda na to, że Adriana Lim i Matt Harvey, których gorące pocałunki prowokowały fantazje fanów w połowie marca, są nastawione na poważny związek. Tak więc, jego ostatnie urodziny, dzban klubu "New York Mets" świętował w towarzystwie przyjaciół i nowej dziewczyny.

Złapali się na gorąco

Wiadomość o powieści 35-letniej Adriana Lima i 28-letniego Matta Harveya niespodziewanie pojawiła się dokładnie dwa tygodnie temu. Media opublikowały wymowne zdjęcia zrobione podczas romantycznego spotkania pary w jednym z modnych klubów jachtowych w Miami, które nie pozostawiło żadnych szans na interpretację spotkania top modelki, a sportowca jako przyjaznego.

Na zdjęciu Lima, która miesiąc temu zerwała z amerykańskim piłkarzem, Julianem Edelmanem, namiętnie pocałował Harveya.

Адриана Лима и Мэтт Харви

Adriana Lima i Matt Harvey

Супермодель и питчер проводили вместе время в ресторане

Supermodel i dawca relaksu spędzili razem czas w River Yacht Club w Miami

Plotki, zawierające prognozę rozwoju tej gwiezdnej historii miłosnej, mówiły o bezsensowności związku Adriany i Matta, wierząc, że on jest zbyt kochający, a ona dostała kolejne trofeum w swojej kolekcji chłopaków-sportowców. Wygląda na to, że się pomyliły ...

Адриана Лима

Adriana Lima

Мэтт Харви

Matt Harvey

Opóźnione wakacje

W zeszły poniedziałek Harvey skończył 28 lat, ale dzięki zatrudnieniu nowej dziewczyny z supermodelki, urodziny postanowiły odroczyć wakacje na weekend. Wieczorem w piątek na nocnych ulicach Nowego Jorku pojawiła się przyjazna firma, składająca się z bohatera uroczystości, przyjaciół i Adriany. Po kolacji w restauracji udali się do prywatnego klubu nocnego, gdzie tańczyli do rana.

Адриана Лима и Мэтт Харви были замечены на улицах Нью-Йорка вместе с друзьями

Adriana Lima i Matt Harvey byli widywani na ulicach Nowego Jorku razem z przyjaciółmi

Czytaj także
  • Na tle plotek o ciąży Adriana Lima świetnie się bawiła podczas karnawału w Rio
  • Adriana Lima poinformowała fanów, że nie będzie już bez powodu
  • Bella Hadid stała się najseksowniejsza w Victoria's Secret w Nowym Jorku

Jak zawsze rewelacyjnie

Patrząc na zdjęcia, które przedstawiały Limę, użytkownicy sieci zaczęli śpiewać jej zasłużone pochwały. Matka dwójki dzieci wyglądała olśniewająco i seksownie w wysokich, czarnych skórzanych butach ze spinką i mini sukienką, na której rzucono kożuch.

Андиана Лима

Andiana Lima