Wolna i piękna Adriana Lima, która nie ma odwetu od swoich konkurentów, zazwyczaj spędza wakacje w Brazylii. Tym razem jednak 36-letnia supermodelka zrobiła wyjątek, odwiedzając byłego małżonka zawodowego serbskiego koszykarza, 38-letniego Marco Jaricia w Czarnogórze. Do czego to służy?

Spotkanie rodzinne

Adriana Lima, która teraz cieszy się oryginalnością i krajobrazami Półwyspu Bałkańskiego, dzieli się z jej subskrybentami na Instagramie fotorelacją od reszty. Najlepsza modelka podróżuje po Czarnogórze ze swoimi córkami, 4-letnią Sienną i 7-letnią Valentiną oraz ojcem dziewcząt Marco Yaric.

Адриана Лима находится в Черногории

Adriana Lima

Марко Ярич на острове Святого Стефана

Marco Jarić

Адриана Лима с дочерьми

Adriana Lima z córkami

Lima specjalnie przywiozła swoje córki do ojczyzny byłego męża, aby wprowadzić je w kulturę i historię tego wyjątkowego kraju i spotkać się z matką Yaricha.

Адриана Лима с бывшей свекровью

Adriana Lima z jej byłą teściową

Sądząc po zdjęciach, turysta, który zatrzymał się w czteropiętrowej willi w Budvie, odwiedził już Kotor, odwiedził Wyspę Świętego Szczepana.

Фото из Instagram Адрианы Лимы

Zdjęcie z Instagram Adriana Lima

Адриана Лима в ЧерногорииАдриана Лима отдыхает в ЧерногорииАдриана Лима фото из Instagram

Przyjaźń

Adriana nie zamieściła na swojej stronie wspólnego zdjęcia z Marco, żeby nie sprowokować plotek o jego ponownym połączeniu z nim, ale oni wciąż powstali ...

Lima i Yarich, którzy byli małżeństwem od pięciu lat, poinformowali, że wiosną 2014 roku nie byli już razem.

Oficjalny rozwód celebrytów nastąpił dopiero dwa lata później. Małżonkowie, którzy są rodzicami dwóch uroczych córek, pokojowo podzielili się ich opieką i wspólnie nabyli własność, ale sędzia uporczywie nie chciał ich rozmnażać, dając im czas na zważenie decyzji.

Адриана Лима и Марко Ярич

Adriana Lima i Marco Jarić

Czytaj także
  • Na tle plotek o ciąży Adriana Lima świetnie się bawiła podczas karnawału w Rio
  • Adriana Lima poinformowała fanów, że nie będzie już bez powodu
  • Bella Hadid stała się najseksowniejsza w Victoria's Secret w Nowym Jorku

Jak poinformował informator, wycieczka Limy do Yarich jest czysto przyjazna. Supermodel widzi z byłym współmałżonkiem ze względu na Siennę i Walentynę, które uwielbiają ojca.