Fani Adele z niecierpliwością oczekiwali na wyjście z dekretu po narodzinach jej syna, a teraz są zszokowani wiadomością, że wokalistka jest gotowa na przerwę w swojej pracy, która potrwa przez 10 lat!

Ostatnia szansa

W listopadzie skończy się światowa trasa 28-letniej Adele wspierającej album "25", więc fani aktorki powinni pospieszyć się z zakupem biletów. Prawdziwy szum związany z ostatnimi występami hitowego wykonawcy Hello przyszedł po tym, jak prasa doniosła o swoim stanowczym zamiarze zakończenia kariery z powodów rodzinnych.

Mama jest słońcem

Adele nie ukrywa, że ​​najcenniejszym skarbem jest 4-letni Angelo. W przyszłym roku syn Adele i Simon Konecki pójdą do szkoły podstawowej, a piosenkarka chce być z nim, dopóki wsparcie matki nie będzie dla niego tak potrzebne. Kiedy Anjdelo dorasta (po około 10 latach), ponownie podejmuje entuzjazm do pracy.

Piosenkarz rozumie, że będąc w ciągłym podróżowaniu, nie zobaczy, jak rośnie jej dziecko. Jeśli organizuje koncerty, to będzie to rzadkie, indywidualne pokazy, o których mówiły osoby wtajemniczone.

Czytaj także
  • Adele poślubiła Paula Draytona i Alana Carra
  • Wow: 13 osób, które miały tyle szczęścia, że ​​urodziły się z dokładną repliką celebryty!
  • Diddy nazwał Forbesa najlepiej opłacanym muzykiem roku 2017

Nawiasem mówiąc, podczas ostatniej światowej trasy, która zbliża się do finału, Adele da 107 koncertów, zarabiając co najmniej 100 milionów funtów. Z takim kapitałem może sobie pozwolić na długie, wygodne życie dla własnej przyjemności.

Адель готова сделать 10-летний перерыв в работе Адель хочет посвятить себя сыну За тур «25» Адель получила прибыль в 100 миллионов фунтов