Jak mówi powiedzenie: "Wkrótce urodzą się tylko koty" i najwyraźniej Quentin Tarantino podąża za tą długą mądrością ludową. Hardcorowy kawaler wkrótce miał się ożenić, ale nie spieszył się, by sformalizować swój związek ze swoją dziewczyną, Danielle Pick, izraelską z Izraela.

Режиссер представил невесту своим друзьям

Propozycja dla jego 32-letniego przyjaciela, który zrobił tego lata, ale teraz oficjalnie świętuje to wydarzenie dopiero teraz postanowił. Na cześć zaręczyn z piosenkarką zorganizowano kolację dla przyjaciół w Nowym Jorku. Aby uczcić to szczęśliwe wydarzenie z 54-letnim koryfeuszy, przyszli jego koledzy i ulubieni aktorzy: Bruce Willis, Harvey Kite, Uma Thurman, Samuel Jackson, Diane Kruger. Stary przyjaciel reżysera, producenta Harveya Weinsteina, starał się, aby wszystko było na najwyższym poziomie. To on wyprodukował prawie cały "mózg" Tarantino.

Ума Турман и Квентин Тарантино

Oto piękny toast wykonany przez starego przyjaciela i kolegę odrażającego reżysera:

"Quentin i ja znamy się od ponad ćwierć wieku. Wydaje mi się, że za jego niesamowite obrazy otrzymał taki klejnot jak Daniella! "
Квентин Тарантино отпраздновал свою помолвку Gratulacje i prezenty

Według pana Weinsteina wokalista ma wielki wpływ na Tarantino. Peak otrzymał niesamowity prezent od żony producenta, projektantki Georginy Chapman. Stały się wspaniałą bransoletką, ozdobioną diamentami, które ułożone są w formie litery "T". Oryginalny symbol tego, że dziewczyna zmieni nazwisko na "Tarantino" prawdopodobnie zakochał się w oblubienicy.

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Diane Kruger opowiedziała o filmowaniu w swoim ojczystym języku w filmie "At the limit"

Największą intrygą świąt było przemówienie Umy Thurman. Nie bez powodu Hollywood słyszał, że muza Tarantino była mu bardzo bliska. Krążyły pogłoski, że aktorka i reżyserka były związane długimi i namiętnymi romansami ... Jednak sensacyjna gwiazda "Fikcyjnej Pulp Fiction" i "Kill Bill" nigdy nic nie powiedziała. Po prostu pogratulowała ukochanej i życzyła im szczęśliwego życia rodzinnego.