Najbardziej oczekiwaną premierą wczorajszego programu 74. Festiwalu Filmowego w Wenecji dla fanów filmu było pokazanie kryminalnego dramatu "To Love Pablo", który przyciągnął publiczność nie tylko fabułą filmu, ale także udziałem gwiazdorskiej małżonki 43-letniej Penelope Cruz i 48-letniego Javiera Bardema.

Rodzinny duet

Aktorzy Penelope Cruz i Javier Bardem, którzy wychowują dwoje dzieci, rzadko wychodzą razem. Ostatni raz para, której romans trwa ponad dziesięć lat, razem pozowała w galerii zdjęć półtora roku temu na Nagrodę Goi, więc fani pary z niecierpliwością oczekiwali na środę.

W tym dniu ogłoszono film "Love Pablo" reżysera Fernando Leona De Aranoa, w którym Bardem i Cruz zostali obsadzeni w głównych rolach. Javier grał brutalnego zbrodniarza kolumbijskiego lorda narkotykowego Pablo Escobara i Penelope - zakochanego w szalonej miłości z dziennikarką Virginią Vallejo.

Кадр из фильма «Любить Пабло»

Ramka z filmu "Love Pablo"

Hiszpański szyk

Oczekiwania fanów pięknej pary były uzasadnione! Cruz i Bardem ręka w rękę na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Wenecji, przybywając na miejsce zdarzenia taksówką wodną.

Пенелопа Крус и Хавьер Бардем

Cruz i Javier Bardem na premierze "Love Pablo"

Супруги Пенелопа Крус и Хавьер Бардем

Na ważne wydarzenie hiszpańska aktorka filmowa wybrała śnieżnobiałą, półprzezroczystą sukienkę z rozkloszowanymi rękawami, ozdobioną haftem, z marki Temperley London, o wartości 1995 funtów. Dodała efektowny wizerunek z czerwonymi pantoflami na wysokich obcasach, woreczkiem, niepozorną diamentową biżuterią i oślepiającym uśmiechem.

Пенелопа Крус на фотоколле фильма «Любить Пабло»

Bardem w bladej różowej koszuli, dżinsach i kurtce dumnie patrzył na swoją piękną żonę.

Крус и Хавьер Бардем на премьере «Любить Пабло»Пенелопа Крус и Хавьер Бардем Czytaj także
  • TOP-25 najdroższych marek
  • Mąż Penelope Cruz jest jej głównym fanem!
  • Javier Bardem zszedł na głębokość 300 metrów na Antarktydzie

Przypomnijmy, Penelopa i Javier, którzy spotkali się na planie melodramatu "Vicky Cristina Barcelona" w 2007 roku, są małżeństwem od 2010 roku. Cruz urodziła ukochanego mężczyznę dwojga dzieci - syna Leonarda, który ma teraz 6 lat i córkę Luna, która ma 4 lata.