Celebrity Dakota Fanning i całkowicie niepubliczny Henry Fry są nadal razem i szczęśliwi. Takie wnioski można wyciągnąć, patrząc na zdjęcia idyllicznej sportowej pary pary.

Ogólne hobby

O powieści Dakoty Fanning i studenta Uniwersytetu Vermont Henry Fray, stało się znane w październiku zeszłego roku. Odtąd media, bez względu na to, jak bardzo się starały, nie mogły dowiedzieć się szczegółów życia osobistego 23-letniej aktorki, której przyjaciele byli wyjątkowo nieprzekupni, bez ujawniania kardynalnych sekretów Fanning bez jej pozwolenia.

Голубки Дакота Фаннинг и ее новый бойфренд Генри Фрай

Dakota Fanning i jej nowy chłopak, Henry Fry

Wczoraj sieć otrzymała także świeżą porcję rzadkich wspólnych zdjęć Dakoty i Henry'ego, którzy korzeniami pracują w klubie koszykówki New York Knicks z Nowego Jorku. We wtorek gołębie przybyły do ​​Madison Square Garden, aby wspierać swoją ulubioną drużynę.

Дакота Фаннинг и ее новый бойфренд Генри Фрай

Gwiazda "War of the Worlds" wyglądała na dość stylową w skórzanej kurtce, długiej kremowej spódnicy i butach na wysokim obcasie. Blond kręcone włosy były luźne. W jej oczach były przezroczyste okulary.

23-летняя Дакота Фаннинг

Kręcone kawalerka ubrana w spodnie, t-shirt, kurtkę z suwakiem i trampki Nike.

Пара Дакота Фаннинг и ее новый бойфренд Генри Фрай Czytaj także
  • Tom Cruise, 11 lat, daje buty urodzinowe Dakota Fanning
  • Dakota Fanning w wywiadzie dla magazynu Town & Country opowiedziała o swoim życiu osobistym
  • Jude Law, Dakota Fanning i inne gwiazdy na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Czułość na trybunach

Zamiast ściśle podążać za wzlotami i upadkami meczu, para miała ważniejsze i, oczywiście, przyjemniejsze rzeczy. Dakota i Henry zaczęli się przytulać i całować. Bez zbędnych słów było oczywiste, że oni byli szaleni w stosunku do siebie nawzajem.

Нежности Дакоты Фаннинг и ее нового бойфренда Генри ФраяПоцелуи Дакоты Фаннинг и Генри Фрая