18-letnia córka legendarnego Sylvestra Stallone'a i słynna modelka Jennifer Flavin Systin zadebiutowały podczas Tygodnia Mody w stolicy Wielkiej Brytanii. Dziewczyna weszła na podium podczas wiosenno-letniej kolekcji marki Topshop Unique, która wywołała niespotykane poruszenie wśród dziennikarzy i fanów.

Систин Сталлоне

Sistin Stallone

Mama dla mnie była nie tylko idolem

Od 16 roku życia, średnio córki Sylwestra błyskały okresowo na stronach różnych modnych glos. A teraz nadszedł gwiaździsta godzina Sistina - dziewczyna zadebiutowała na London Fashion Week. Aby wesprzeć swoją siostrę i córkę przyszedł Flavin i Sophie, ale ojciec gwiazdy i najmłodsza córka w serialu nie było. Sistin zaprezentował publiczności sukienkę w liliowym odcieniu z kwiatowym nadrukiem o asymetrycznym kroju. Po zakończeniu wystawy, na jej stronie na Instagramie, dziewczyna napisała taki post:

"Dziękuję wszystkim, którzy mnie wsparli. To moja pierwsza wizyta na London Fashion Week! Wielkie dzięki dla Topshop Unique za to, w co mi uwierzyłeś i dała mi szansę zaprezentowania sukienki z nowej kolekcji. Mam niezapomniane wrażenia! ".
Систин Сталлоне на показе коллекции Topshop Unique

Sistin Stallone w kolekcji wystawowej Topshop Unique

Dzień przed tym wydarzeniem Systin mówił o tym, co dla niej oznacza świat mody:

"Od dzieciństwa marzyłem o zostaniu modelką. Spojrzałem na zdjęcia mojej matki w czasopismach i wyobrażałem sobie siebie na jej miejscu. Mama dla mnie była nie tylko idolem, ale także przykładem tego, jak powinien wyglądać profesjonalny model. Poza tym Jennifer zawsze mówiła mi, że do zawodu modela, tak jak do każdego innego, muszę traktować to bardzo poważnie. A jeśli w innych obszarach konkurencja nie jest zbyt duża, to w biznesie modelowania pełnym dziewczyn, które mogą zająć twoje miejsce w każdej chwili. Dlatego prawdziwy model musi być nieodłączny od koncentracji, punktualności i szalonego pragnienia, by porzucić zawód do końca. Teraz staram się w pełni przestrzegać instrukcji mojej matki. Bardzo ważne jest dla mnie, aby ludzie nie widzieli we mnie tylko córki słynnego aktora, ale także osoby, która sama odniosła sukces w pracy. "
Фото Дженнифер Флавин из Instagram Систин Сталлоне

Zdjęcie autorstwa Jennifer Flavin z Instagramu Sistin Stallone

Czytaj także
  • Stallone przedstawia zdjęcia swoich córek na Instagramie
  • Sylvester Stallone świętował swoje 70. urodziny na jachcie z żoną i dziećmi
  • Biografia Sylvester Stallone

Systin nie chce być aktorką

Pomimo faktu, że Sylvester Stallone dla jego córek mógł zorganizować udaną karierę w filmie, Sistin wielokrotnie przyznał, że tego nie chce. Dziewczyna powiedziała kiedyś w wywiadzie:

"Tata naprawdę chciał, aby ktoś z nas został aktorką. Powiedział mi nieraz, że mogę się ze mnie wydostać, i starałem się przekonać ich do wzięcia udziału w kursach, ale zawsze odmawiałem. Wydaje mi się, że będę bardziej przydatny w branży mody niż w kinie. Wiesz, kiedy rozmawiam z kamerą, a potem przeglądam taśmę, rozumiem, że to wszystko jest śmieszne. Jaka dobra aktorka? O czym ty mówisz? ".
Систин Сталлоне перед показом

Sistin Stallone przed koncertem

Систин и Софи Сталлоне

Sistin i Sophie Stallone

Дженнифер Флавин и София Сталлоне

Jennifer Flavin i Sofia Stallone

Систин и Сильвестр Сталлоне

Sistin i Sylvester Stallone

Систин видит себя только в мире модыСистин не раз появлялась на страницах журналов

Sistin wielokrotnie pojawiał się na łamach czasopism