Tabloid TMZ donosił, że reputacja Pascala Duviera, osobistego ochroniarza Kim Kardashiana, nie tylko nie została naruszona przez incydent w Paryżu i policyjne dochodzenie, ale także pozytywnie wpłynęła na jego karierę jako ochroniarza.

Pascal Duvier przez miesiąc zmuszony był bronić się przed wielbicielami gwiazdy i oskarżeń o jego niekompetencję. Kim sama początkowo ogłosiła, że ​​nie ma żadnych roszczeń do ochroniarza, więc wezwała do nieuzasadnionego ataku, aby zatrzymać. Według tygodnika US Weekly, odwołanie Pascala było spowodowane wprowadzeniem nowego systemu bezpieczeństwa w rodzinie Kardashyan West i bardziej rygorystycznymi wymogami dla zatrudnionego personelu.

Fergie zawarła umowę z Pascal Duvier

Fergie, były solista Black Eyed Peas i bliski przyjaciel rodziny Kardashian, nie byli zastraszani przez współpracę z Pascal Duvier. Faktem jest, że piosenkarz już korzystał z usług bezpieczeństwa Duvje. Ponad rok temu był nawet widywany na koncercie w Lizbonie, gdzie pewnie nosił wokalistę na ramionach.

Паскаль Дювье в МалибуФерги в МалибуФерги и Паскаль Дювье в Лиссабоне

Teraz wokalista aktywnie jeździ i strzela w sesjach zdjęciowych. Jeśli uważnie śledzisz Instagram Fergie i Pascal, możemy założyć, że współpraca znów została wznowiona. Uderzająco podobne tło "morskiego zachodu słońca na plaży Malibu" zostało opublikowane przez piosenkarza i ochroniarza. Zbieg okoliczności?

Czytaj także
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zostały opublikowane w Internecie i zhańbiono ich na całym świecie!
Pascal Duvier ogłosił bankructwo swojej firmy "ProtectSecurity"

Firma "ProtectSecurity" Pascal Duvier, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom gwiezdnym, jest teraz w opłakanym stanie. Zachodnie media zgłaszają dług za milion dolarów i ogłosiły bankructwo. Zgadzając się na rekrutację Pascala, jako ochroniarz, Fergie wyraził mu maksymalną pewność siebie i wsparcie.

Ким Кардашьян и Паскаль Дювье Сама Ким озвучила, что не имеет претензий к телохранителю Увольнение Паскаля связано с введением в семье новой системы безопасности