Najmłodsza córka amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy poszła do pracy. 15-letnia Sasza, podobnie jak wielu amerykańskich nastolatków, nie siedzi bezczynnie podczas letnich wakacji i postanowiła sama zarabiać pieniądze. Dziewczyna nie pracuje w biurze, ale w jednej z restauracji na wyspie Martas Vinjard.

Pracuj "ciągnąć"

Zanim zdobyła stanowisko kasjera w restauracji Nancy, Sasha często odwiedzała restaurację z rodziną jako gościem. Rodzina Baracka Obamy często spoczywa na wyspie i przychodzi tutaj, aby ucztować na smażonych krewetkach i koktajlach mlecznych, więc gdy dziewczyna zwróciła się do szkolnego właściciela, Joe Moyujeibia, chętnie zgodził się zabrać ją do pracy.

Bezpłatne biuro biletowe!

Sasha ukończyła już staż i pracuje cztery godziny dziennie na pierwszej zmianie, aw soboty bierze dzień wolny na spotkanie z mamą i tatą.

Na fotografiach paparazzi córka szefa państwa jest ubrana w mundur instytucji: niebieska koszulka z nadrukiem rybnym, czapka bejsbolówka i bryczesy khaki i stojąca za kasą służy głodnym klientom.

Inni pracownicy restauracji nie od razu wiedzieli, kto z nimi pracuje, i byli bardzo zaskoczeni, gdy wraz z nowo przybyłym przybyło sześciu silnych facetów, którzy zawsze byli blisko niej.

Czytaj także
  • 25 faktów o Stephenie Hawkingu, o którym nie wiedziałeś dokładnie
  • Barack i Michelle Obama wydadzą serię programów telewizyjnych na Netflix
  • 19 surowych zasad, których musi przestrzegać Prezydent Ameryki i jego rodzina

Nawiasem mówiąc, 18-letnia Malia Obama robi sobie przerwę od nauki w Hiszpanii, gdzie ćwiczy w ambasadzie USA.

Младшая дочь президента США Барака Обамы нашла себе работу на лето 15-летняя Саша устроилась кассиром в популярный рыбный ресторан Саша приезжает в ресторан рано утром и работает четыре часа в день
Рыбных ресторан Nancy's на острове Мартас-Винъярд в штате МассачусетсВ ресторане, где работает Саша, часто бывает ее семьяБарак Обама дружит с владельцем ресторана