Sasha Baron Cohen ogłosił prezentację nowego filmu "Bracia z Grimsby" w reżyserii Louisa Leterriera w dosłownym znaczeniu tego słowa bez spodni.

Ekstrawagancki wygląd

Artysta, który przyzwyczaił się do szokującej publiczności, założył tak zwany obcisły szary golf, ale dolna część jego stroju była dość minimalistyczna - aktor ograniczył się do zwykłych niebieskich tchórzy. Niepowtarzalny wizerunek uzupełniły czarne skarpetki i białe tenisówki, które zazwyczaj oferowane są gościom w hotelach.

Sasha Baron Cohen przybył na to wydarzenie w towarzystwie żony, która zagrała także w filmie o ocaleniu planety przez agenta służb specjalnych i chuligana piłkarskiego. W przeciwieństwie do jej męża Isla Fisher ubrała się przyzwoicie. Piękno miało długą suknię w szmaragdowej barwie.

Wydajność

Jak przystało na szaleńczego fana bez hamulców, granego przez Cohena na czerwonym dywanie, nie był całkiem odpowiedni. Kiedy ukochana była głodna, Ayla zaczęła karmić go frytkami.

Czytaj także
  • Johnny Depp zabrał odwiedzających Disneyland z interaktywnym billboardem.
  • Jasmine Valia i Ross Vorsvik - zaangażowanie i przygotowania do ślubu
  • Oscar 2016: czerwony dywan i najgorsze gwiazdy ubierają się

"Przyjaciel w nieszczęściu"

Nie tylko 44-letni komik miał sens, aby pojawić się na premierze filmu bez spodni, firma była 25-letnim Jasmin Wahlia. Spektakularny prezenter telewizyjny był w białej bieliźnie, na której bokach wisiały dwa paski szyfonu.

 Саша Барон Коэн пришел обыкновенных трусах Кадр из фильма Агент британских спецслужб со своим братом — футбольным хулиганом
На Айле Фишер было элегантное платье изумрудного цветаАйла покормила мужа картошкой фри Коэн дурачился и не выходил из образа
Марк Стронг со своей супругой Лизой МаршаллНа премьере 25-летняя телеведущая Джасмин Валия