Pewnego dnia na swojej stronie na Facebooku aktor Will Smith opublikował kilka zdjęć, które dosłownie w ciągu kilku godzin uzyskały ponad 150 000 polubień. Jakie zdjęcie - pytasz? Na nich pan Smith odcina "markowe" dredy jego syna, 18-letniej Jaden!

Młody człowiek, znany ze swego ekscentrycznego wizerunku, nie wydawał się być zachwycony tą procedurą. Ale sam aktor miał dużo zabawy. Wygląda na to, że był dość zmęczony spadkobiercami dziedzica i chętnie podniósł głowę chłopca.

То самое фото

Spójrz tylko na złośliwy wyraz Willa! Wydaje się, że zamiast tradycyjnych narzędzi fryzjerskich używał noża myśliwskiego do fryzury. W każdym razie takie komentarze można odczytać pod fotografiami ojca gwiazdy i jego syna.

Отец тролит сына Obraz jest niczym, praca jest wszystkim!

Okazuje się, że fryzura jest częścią przygotowań do nowego projektu, w którym młody Smith wypadł, by zagrać jedną z głównych ról. Chodzi o dramat "Życie przez rok". Zgodnie z fabułą, syn Willa Smitha gra 17-letniego chłopca, który kocha dziewczynę umierającą na raka. Wie, że ukochany ma tylko jeden rok życia i chce uczynić ten czas jasnym, szczęśliwym i pełnym.

Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Kara Delevin zadebiutowała jako pisarka
  • Sukienka i teoria względności: jak Jayden Smith był krytykowany w sieci
Сладкая киношная парочка

Partnerem Jaydena w filmie będzie Kara Delevin. Ze względu na rolę poszła również do "ofiar" - straciła dużo na wadze i zmieniła kolor włosów na platynowy blond.