Któregoś dnia dowiedział się o rozwodzie Donalda Trumpa Jr. i jego żony Vanessy, z godną pozazdroszczenia regularnością doniesień o problemach w rodzinie samego prezydenta, Melania i Ivanka próbują się samemu urzeczywistnić, pomimo ogólnego sceptycyzmu i nieustannego prześladowania w Internecie - czy możemy je nazwać szczęśliwymi? Teraz problemy dotknęły najmłodszą córkę Donalda Trumpa, 24-letnią Tiffany.

Tiffany Trump rozstała się z kochankiem Ross Mechanic

Młodzi ludzie spotykali się przez około dwa lata, a ich związek trudno nazwać przyjaźnią. Para była nierozłączna, często dzielili się zdjęciami wspólnego wypoczynku i romantycznych spotkań w sieciach społecznościowych. Ross Mechanic nawet zbliżył się do rodziny Trumpów, a dzięki zaufaniu skorzystał z zaproszenia i odbył staż w towarzystwie Jareda Kushnera, żony Ivanki Trump. Co się stało, dlaczego powieść dobiegła końca?

Росс Механик и Тифания Трамп

Ross Mechanic and Tiffania Trump

Znawcy powiedzieli stronie szóstej, że związek ustał po przeniesieniu Tiffany do Waszyngtonu i przyjęciu do Szkoły Prawa na Uniwersytecie Georgetown:

"Wszystko poszło na fakt, że ogłosili zaręczyny. Niestety, pod koniec ubiegłego roku stało się jasne, że odległość odegrała pewną rolę - rozstali się. Ross naprawdę chciał, aby Tiffany została w Nowym Jorku i poświęciła im czas i relacje, ale miała plany dotyczące edukacji i kariery. Musiał znosić ten fakt i pozwolić jej odejść. Wszyscy mamy nadzieję, że w końcu wznowią swoje relacje. "
Пара была вместе два года

Para była razem przez dwa lata

Росс Механик и Тифания Трамп
Melania Trump nienawidzi Białego Domu i marzy o powrocie do dawnego życia

Bycie osobą publiczną, nieustannie pod kontrolą dziennikarzy czekających na twój błąd, jest trudnym zadaniem. Jak wielu ludzi w Białym Domu już zrozumiało, Melania Trump początkowo nie była zbyt optymistyczna i opóźniła moment przeniesienia się do apartamentu prezydenckiego. A niekończące się skandale i intrygi, oskarżenia o niewierność małżonka, doprowadzają ją do bardziej przygnębienia. Użytkownicy wtajemniczeni:

"Prezydentura Donalda stała się dla niej poważnym testem emocjonalnym. Każdego dnia Melania jest podobna do fabuły pokazu w Karadashyan: głośne nagłówki, skandale, oskarżenia, plotki, kłótnie i rozwody. Odważnie trzyma przyjęcia i ekran, ale w środku ma coraz większą depresję. "
Мелания мечтает съехать с Белого дома

Melania marzy o wyprowadzce z Białego Domu

Przypomnij sobie, że skandale seksualne od dawna prześladują rodzinę Trumpów. Po tym jak Donald został prezydentem, jego powieści są nieustannie opowiadane, są kobiety, które twierdzą, że mają związki z "nienasyconym" milionerem. Na przykład gwiazda porno, Stormi Daniels, postanowiła zwrócić na siebie uwagę i przypomniała sobie, że była kochanką w 2010 roku. Melania z pewnością nie była entuzjastyczna, ale unikała publicznych prób.

Мелания и Дональд Трамп

Melania i Donald Trump

Teraz skandal dotknął Donalda Trumpa Jr., na liście jego braków chciwość, lekceważenie i zdrada. Niestety, syn prezydenta okazał się niedoskonałym mężem i ojcem.

Дональд Трамп-младший с женой Ванессой

Donald Trump, Jr. z żoną Vanessą

Czytaj także
  • Fani nie zatwierdzili wyboru stroju Melania Trump, aby odwiedzić pomnik "Ofiary opioidów"
  • Ivanka Trump oczarowała polityków na szczycie Ameryki swoimi jasnymi obrazami
  • Donald Trump z żoną Melanią i córką Tiffany odwiedzili nabożeństwo wielkanocne

Jedyną rzeczą, o której marzą kobiety Trumpa, jest utrata uwagi ich osobowości i życia osobistego. Melania, zgodnie z jej otoczeniem, tęskni za przeszłością i marzy o wyprowadzce z Białego Domu.