Sasha Baron Cohen, która grała w filmach "Borat" i "Dyktator", za aprobatą żony Ayli Fisher, znanej z ról w filmach "Zakupoholiczka" i "Iluzja oszustwa", przekazała znaczną darowiznę kilku fundacjom charytatywnym, które pomagają ludności cywilnej w Syrii i imigrantach.

Przykład dla innych

Brytyjski komik, który postanowił zrobić coś pożytecznego w czasie świąt Bożego Narodzenia, z łatwością rozstał się z milionem dolarów i dał piękny przykład ludzkości innym bogatym i sławnym, pisanym zagranicznym mediom.

Czytaj także
  • Johnny Depp zabrał odwiedzających Disneyland z interaktywnym billboardem.
  • Oscar 2016: czerwony dywan i najgorsze gwiazdy ubierają się
  • Sasha Baron Cohen zapomniał nosić spodnie na premierze filmu

Dobre uczynki

Wysokość darowizny na cele charytatywne została podzielona równo i została już przyznana organizacji Save the Children, której wysiłki mają na celu walkę z epidemią odry w Syrii, która może przerodzić się w epidemię, oraz Międzynarodowy Komitet Ratunkowy, który pomaga uzyskać edukację i pomoc medyczną dla syryjskich uchodźców ( głównie kobiety i dzieci).

Według oficjalnych danych co najmniej 12 000 nieletnich zginęło podczas konfliktu w Syrii, około 4 miliony ludzi zostało zmuszonych do opuszczenia swoich domów i kraju.

Британский актер и австралийская актриса пожертвовали на помощь сирийским беженц Их деньги будут потрачены на помощь сирийцам Кадр из фильма «Шопоголик» с Айла Фишер
Саша Барон Коэн в фильме «Борат» Пара поженились в 2010 году и воспитывает троих детейСаша и Айла с дочерьми