Znana aktorka i gwiazda serialu American Horror Story, w którym występowała przez wszystkie sezony, Sarah Paulson, kilka miesięcy temu, opowiedziała całą prawdę o swoim życiu osobistym popularnemu The New York Times. W rozmowie z reporterem potwierdziła, że ​​od jakiegoś czasu spotyka się z kobietą, a to jest Holland Taylor.

Ich powieść stała się znana rok temu, kiedy kobiety zaczęły pojawiać się razem na publicznych wydarzeniach. Mimo to, Sarah Paulson nie ukrywa, że ​​wcześniej miała relacje z mężczyznami i kobietami. Zdecydowanie powiedzieć, że Sarah Paulson jest lesbijką, ona nie jest brana. W końcu, jak twierdzi sama aktorka, jasna definicja orientacji natychmiast wiąże osobę i stopę, nie dając szerokiego wyboru. W wywiadzie przyznała: "Teraz mogę powiedzieć na pewno, że jestem zakochany, jestem zakochany w Holland Taylor."

Różnica wieku za 30 lat nie mylić tej pary. Spotkali się około dziesięć lat temu, kiedy Sara była pod innymi względami. Jednak nawet wtedy iskra przeskoczyła między nimi. A po wielu latach, po krótkiej korespondencji w sieci społecznościowej, zdecydowali się na randkę.

Jak powiedziała Sarah, zawsze była pociągająca dla starszych partnerów. Przed jej związkiem z Holland Taylor poznała aktorkę Cherry Jones, która była 18 lat starsza od Sarah Paulson. A z doświadczenia relacji z mężczyznami, aktorka zauważa Tracy Letts - różnica wieku wynosiła dziewięć lat.

"Jest coś pikantnego w tym, że spotykasz kogoś, kto jest starszy od ciebie ... Z tego powodu zaczynasz coraz bardziej doceniać minuty spędzone z tą osobą, a ogólnie poczucie czasu wyostrza się" - przyznała 41-letnia aktorka.

Holland Taylor otwarcie powiedziała swoim fanom o romansie z kobietą w grudniu 2015 roku podczas jednego z publicznych wieczorów. Weteran kina i znana osobowość medialna po raz pierwszy nawet mówili o chęci sformalizowania związku. Chociaż nigdy wcześniej nie wyszła za mąż, a ona nie dążyła.

"Zawsze lubiłem kobiety, po prostu nikt o to bezpośrednio nie zapytał, dlatego teraz jest to tak zaskakujące dla wszystkich. Jednak czuję się bardzo zakochany i chcę iść do ołtarza "- powiedział dziennikarzom Holland.

Czytaj także
  • Nicole Kidman na planie filmu "Goldfinch" na książce o tej samej nazwie pisarki Donna Tartt
  • Tenisistka Maria Sharapova zadebiutuje w filmie
  • Jennifer Lawrence i Angelina Jolie celowali w gubernatorach

Relacja tych dwóch pięknych kobiet po raz kolejny potwierdza słowa Puszkina, że ​​wszystkie wieki są podporządkowane miłości. Deklarowali sobie nawzajem swoje uczucia poza seksem i czasem.

Сара Полсон и Холланд Тейлор объявили об отношениях в декабре 2015 Сара Полсон и Холланд Тейлор 2015 Сара Полсон и Холланд Тейлор близки и счастливы
Сара Полсон и Холланд Тейлор вне возраста и полаСара Полсон и Холланд Тейлор лето 2016Сара Полсон и Холланд Тейлор на благотворительном вечере
Сара Полсон и Холланд Тейлор на вечере сериала Два с половиной человекаСара Полсон и Холланд Тейлор на прогулкеСара Полсон и Холланд Тейлор собираются оформить отношения