Podczas gdy Kylie Jenner, wywołując pogłoski o jej interesującej sytuacji, oskarża reporterów o retuszowanie swoich zdjęć, gwiazda telewizyjna rzeczywistości jest podejrzewana o fałszywą ciążę.

Kontrowersyjne zdjęcia

Wydaje się, że ostatnie zdjęcie Kylie Jenner, która stworzyła paparazzi w miniony weekend, potwierdziło ciążę młodszego przedstawiciela klanu Kardashian-Jenner. Zdjęcia są pyszne, ale zawsze ciągnęły Kylie, wyraźnie tęgie, zwłaszcza w talii.

Кайли Дженнер в минувшие выходные

Kylie Jenner w weekend

Sama dziewczyna zdecydowanie nie zgadza się z tym, co zobaczyła na zdjęciu i twierdzi, że jej żołądek został celowo powiększony w edytorze zdjęć.

Wczoraj intryga z domniemaną ciążą Jenner otrzymała nowy nieoczekiwany zwrot ...

Głupie przebicie?

Najnowsza wiadomość Kylie o Snapchacie zaintrygowała fanów, kwestionując jej szybkie rodzicielstwo. Zapaleni subskrybenci zobaczyli pudełko tamponów na zdjęciu z jej zakupów przy kasie. Obraz stał się wirusowy, powodując prawdziwą burzę w sieci.

Покупки Кайли Дженнер

Kylie Jenner Shopping

Teraz użytkownicy są pewni, że Jenner prowadzi wszystkich nosem i nazywa swoją ciążę PR. Oto jeden z komentarzy, które Internet jest pełen:

"Kylie Jenner kupuje tampony!" Prawdziwy cud, jeśli naprawdę jest w ciąży.
Кайли Дженнер озадачила фанатов покупкой тампонов

Kylie Jenner zastanawiała się, czy fani kupują tampony

Nawet lojalni fani Kylie czują się oszukani, ponieważ przy jej milczeniu potwierdza spekulacje, które sama stworzyła.

Czytaj także
  • Kylie Jenner pokazała wąską talię dwa miesiące po porodzie
  • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner
  • Kylie Jenner radykalnie zmieniła kolor włosów.

Przypomnijmy, według wtajemniczonych, 20-letnia młodsza siostra Kim Kardashian i jej chłopak, 25-letni muzyk Travis Scott, zostaną rodzicami w lutym przyszłego roku.