Ci, którzy śledzą życie pary Clooney, wiedzą, że całkiem niedawno Amal i George zostali pierwszymi rodzicami. Para Cindy Crawford i Randy Gerber przylecieli do Londynu, aby odwiedzić nowego ojca i matkę. A kiedy podróż dobiegła końca, a gwiazdy powróciły do ​​domu, Randy postanowił powiedzieć swoim fanom w Internecie o tym, jak żyją teraz Amal i George, a także ich dzieci.

Рэнди Гербер, Синди Кроуфорд, Джордж Клуни

Randy Gerber, Cindy Crawford, George Clooney

Pochłonęły cechy zarówno Amala, jak i George'a.

W swoim mikroblogu, ex-męski model Gerber postanowił skomponować mały post poświęcony jego przyjaciołom. Oto słowa, które napisał Randy:

"Dzieci są niesamowite! Zapomniałem już, jakie są małe dzieci. Teraz, oczywiście, trudno jest określić, do kogo będą bardziej podobni, jednak wydaje mi się, że wchłonęli oni cechy zarówno Amala, jak i George'a. Kiedy na nich spojrzałem, zdałem sobie sprawę, że w każdym z nich jest coś z obu. Gdy zapoznałem się z dziećmi Clooneya, George nie zostawił mnie na chwilę, ciągle opowiadał o niesamowitych historiach. Nie masz pojęcia, co oznacza prawdziwe szczęście, ale widziałem to. George jest niesamowitą osobą, która wykazała to wspaniałe uczucie w całej okazałości. W pewnym momencie wydawało mi się, że teraz wzbije się ze szczęścia. "
Джордж и Амаль Клуни

George i Amal Clooney

Następnie Randy postanowił dać fanom opowieści o imprezie, którą udało mu się zorganizować na cześć narodzin dzieci. Oto słowa, które Gerber napisał:

"Po tym, jak Amal i jej dzieci zostały wypisane z kliniki, zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, by poważnie się cieszyć z narodzin bliźniąt. Mieliśmy wielką uroczystość z balonami, prezentami i różnymi gadżetami. Na stole był oczywiście alkohol i całkiem sporo. Amal nie pił, ale George naprawił tę sytuację, pijąc zarówno dla siebie, jak i dla małżonka. Wszystko poszło bardzo dobrze. Wielu jest zainteresowanych tym, jak wygląda teraz Amal. Mogę powiedzieć bez odrobiny podstępu, że stała się jeszcze piękniejsza niż ona. Bardzo się cieszę, że są tacy szczęśliwi. Mam wielką nadzieję, że gdy dzieci dorastają, możemy podróżować z rodzinami. Jestem pewien, że nasze dzieci mogą stać się doskonałymi opiekunkami dla bliźniaków Clooneya. "
Рэнди и Джордж устроили вечеринку в честь близнецовСинди Кроуфорд и Рэнди Гербер

Cindy Crawford i Randy Gerber

Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • Revelations of Cindy Crawford, którego małżeństwo dosłownie pęka w szwach
  • Amal Clooney pokazał 2 różne obrazy na ulicach Nowego Jorku

Gerber i George nie są tylko przyjaciółmi.

Przyjaźń między znanym aktorem Clooneyem i parą Crawford-Gerber była znana od dawna, ale oprócz przyjaźni łączyły ją także wspólne interesy. Randy i George w 2013 r. Otworzyli sprzedaż tequili pod marką Casamigos. Pomimo faktu, że biznes był dość opłacalny, celebrytki postanowiły go sprzedać. Ostatnio okazało się, że duże kwoty - 1 miliard dolarów - zostaną zdeponowane na rachunkach George'a i Gerbera.

Актер Джордж Клуни и Рэнди Гербер продали свой бренд текилы

Jest wiele zabawnych historii związanych z tą marką, ale jedna z nich dotyczy dzieci z czterech Clooney. Kilka miesięcy przed narodzinami bliźniaków Randy opublikował interesującą migawkę w swoim mikroblogu. Na nim były dwa body z imionami dla dziewczynki i chłopca - Casa i Migos, w rękach jego żony. Wtedy stało się jasne, że słynny Clooney spodziewa się innego dodatku seksualnego w rodzinie.

Футболки с именами Casa и Migos