Nie tylko fabuła "Game of Thrones" przyciąga widzów i fanów serialu. Pod ścisłym nadzorem istnieje również prawdziwe życie bohaterów filmowych. Nie mogło pozostać niezauważone, na przykład fakt, że Lena Hidi - aktorka, która grała złego ducha na zdjęciu, jest w ciąży. Oczywiście ojciec dziecka Pedro Pascal został natychmiast zidentyfikowany.

Historia relacji Lena Hidi i Pedro Pascal

Lena Hidi i Pedro Pascal, po pierwsze, koledzy na planie. Aktorzy zaczęli spotykać się niemal natychmiast po rozpoczęciu filmowania, powieść była burzliwa i pełna życia.

Przed spotkaniem z Pedrem Lena Hidi wyszła za mąż za muzyka Petera Lougrenta, z tego małżeństwa dziewczynka ma sześcioletniego syna, Wileya Elliota. Związek ten nie istniał przez długi czas i, rzekomo, aktorka bardzo martwiła się niespełnionym życiem rodzinnym. Ponadto Peter Lourghrent chciał, aby jego syn mieszkał z nim, ale Lena nie pozwoliła mu zabrać dziecka.

Według niektórych doniesień, Khidi zmagała się z depresją przez kilka lat, nie dążyła do nowych związków, ale stwierdziła, że ​​w przyszłości nie miałaby nic przeciwko urodzeniu co najmniej jeszcze jednego dziecka, a jeśli to nie zadziałało, to adoptuj lub adoptuj dziecko lub dziecko.

"Gra o tron" przywiodła aktorkę z Pedro Pascalem - najgorszym wrogiem w filmie i człowiekiem, który stał się bliski codzienności. Aktorzy nigdy nie deklarowali, że są parą, że są w związku, stało się jasne z sieci społecznościowych, gdzie kiedyś pojawiły się ich wspólne selfie, a potem kolejne i jeszcze jedno. Często widziano ich słodko rozmawiających ze sobą, ciepło obejmujących.

Lena Hidi jest w ciąży z Pedro Pascalem?

O tym, że Lena Hidi jest w ciąży, fani dowiadywali się, kiedy zobaczyli zdjęcia zrobione przez paparazzi. Na nich dziewczyna zostaje schwytana z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Oczywiście, wszyscy wiedzieli, że jest mało prawdopodobne, aby gwiazda mogła się rozwinąć, więc ta wersja nie została natychmiast rozpatrzona. Należy zauważyć, że Lena Khidi nie ukrywała swojej ciekawej pozycji - nie uciekała przed kamerami, miała na sobie darmowe rzeczy, które nie chowały jej brzuszka, ale były idealne do ciąży.

To prawda, że ​​oficjalna informacja, że ​​Lena Hidi przygotowuje się do zostania matką, również nie może być uzyskana. Lena nie wyobraża sobie życia bez filmowania, dużo pracuje, ale ma też czas na rodzenie dzieci i wydaje się, że robi to z przyjemnością.

Kiedy przedstawiciele mediów bezpośrednio zapytali gwiazdę o jej ciążę, nie ukrywała tego, w rzeczywistości była w interesującej pozycji. Ale potem poprosiła, aby nie wchodzić w jej życie osobiste i nie ujawniała imienia ojca dziecka. Wiele publikacji jednak "zwołało" ojca Pedro Pascala i nie otrzymało odpowiedzi od aktora.

Lena Heedy i Pedro Pascal rozstali się, ale może znowu będą razem?

Pedro Pascal przyznał, że Lena potrafi sprawić, by się uśmiechnął. Sama aktorka nie zaprzeczyła, że ​​miała uczucie zakochania się w swoim partnerze filmowym. Aktorzy wzięli udział w wspólnej sesji zdjęciowej dla Hunger Magazine, na zdjęciu wyglądali jak szczęśliwa para, chociaż w rzeczywistości nazywali siebie przyjaciele . Wiadomość, że Lena Hidi i Pedro Pascal spodziewają się dziecka, pojawiła się w samą porę na ich romans, więc trudno sobie wyobrazić, że Lena zaszła w ciążę od innego mężczyzny. Ale, co zaskakujące, para nagle przestała się pojawiać razem, nie było już wspólnych zdjęć.

Czytaj także
  • Podwójna Lady Gaga z Rosji zagra w nowym sezonie "Game of Thrones"
  • Krótki program edukacyjny o kolejnym sezonie "Gry o tron"
  • Jak umrzeć Cersei Lannister: Lena Hidi nadal intryguje fanów

Lena Hidi i Pedro Pascal rozpadli się, po czym w 2015 roku aktorka urodziła córkę. Napisała na Twitterze, że doświadczyła niezwykłej boskiej miłości po raz drugi w życiu, kiedy zobaczyła i usłyszała swoje dziecko.

беременная Лена Хиди Лена Хиди и Педро Паскаль вместе снимались в Игре престолов Лена Хиди и Педро Паскаль расстались
Лена Хиди на прогулке с Педро Паскалемо романе Лены Хзали фотографии в соцсетяхПедро Паскаль может быть отцом ребенка Лены Хиди
селфи влюбленных Лены Хиди и Педро Паскалятеплые объятия Лены Хиди и Педро Паскаляу Лены Хиди есть ребенок от первого брака