45-letni Lance Armstrong i jego ukochana 34-letnia Anna Hansen ogłosili swoje zaangażowanie. Słynny zawodnik, któremu udało się zdobyć pierwsze siedem razy w klasyfikacji generalnej prestiżowego wyścigu kolarskiego Tour de France, złożył ofertę ręki i serca swojej długoletniej dziewczynie.

Miłość bez pieczęci

Lance Armstrong i Anna Hansen żyją w pokoju i harmonii w cywilnym małżeństwie przez prawie dziesięć lat. Para ma dwóch wspólnych spadkobierców - ośmioletniego syna Maxa i 7-letnią córkę Olivię Marię.

Лэнс Армстронг и Анна Хансен

Lance Armstrong i Anna Hansen

Армстронг и Хансен с дочерью и сыном

Armstrong i Hansen z córką i synem

Pewnego dnia były kolarz postanowił usprawiedliwić swój związek z Anną, która mocno poparła jego morale po dyskwalifikacji za powtarzające się doping w 2012 roku, o czym opowiedział swoim wiernym naśladowcom na Instagramie.

Wiadomość o zaręczynach

Armstrong opublikował na swojej stronie w sieci społecznościowej zdjęcie, na którym Hansen siedzi na kolanach, obejmując go ramieniem, na tle krajobrazu jeziora Austin, położonego w Teksasie. Na ramieniu ładnej blondynki świeci obrączka ślubna. W komentarzach szczęśliwy pan młody entuzjastycznie napisał:

"Ona powiedziała ... TAK !!!"
Лэнс Армстронг сделал предложение своей возлюбленной Анне Хансен

Lance Armstrong złożył propozycję swojej ukochanej Anne Hansen

Czytaj także
  • Seksowna, ale nie wysportowana: Kate Upton strzelała do Love Magazine
  • Richard Madden spotyka Ellie Bamber
  • Nicole Kidman zorganizowała dla swojej córki spotkanie z ... matką zastępczą!

Nawiasem mówiąc, dla Lance to małżeństwo będzie drugim. Wcześniej był już żonaty z aktywistką ruchu opieki nad rakiem Christine Richard, która urodziła troje dzieci, które pomogły pokonać zaawansowanego raka jąder u sportowca. Jego najstarszy syn, którego na imię jest Luke, ma teraz 17 lat, a jego dwie córki, Isabel i Grace, mają 15 lat. Po pięciu latach życia para rozwiodła się w 2003 roku.

Wśród namiętności, Armstrong jest atrakcyjną piosenkarką Cheryl Crow, aktorką Kate Hudson, projektantką mody Tory Birch.

Армстронг с Шэрил Кроу в 2005 году

Armstrong z Cheryl Crow w 2005 roku

Армстронг и Тори Берч в 2007 году

Armstrong i Tori Birch w 2007 roku

Армстронг и Кейт Хадсон в 2008 году

Armstrong i Kate Hudson w 2008 roku