52-letnia gwiazda filmowa Sarah Jessica Parker, która zasłynęła rolą w filmach "Seks w wielkim mieście" i "Rozwód", próbuje nie obnosić się z osobistym życiem. Mimo to Sarah czasami opowiada swoim fanom o swoim synu i bliźniakach. W ten weekend aktorka postanowiła podzielić się z fanami ciekawym zdjęciem, które zrobiono podczas wieczornego spaceru z młodszymi dziećmi.

Сара Джессика Паркер

Sarah Jessica Parker

Parker stara się nie pokazywać twarzy bliźniaków.

Wczoraj rano strona Instagram, która należy do Sarah została uzupełniona dość interesującą migawką. Na odwrocie przedstawiono 8-letnich bliźniaków Parkera Mariona i Tabithę, którzy urodzili się z zastępczej matki. Było oczywiste, że zdjęcie zrobiono wieczorem, kiedy dziewczyny spokojnie szły ulicą. Pod ramką 52-letnia aktorka napisała te słowa:

"Bawiliśmy się świetnie. Teraz wracamy do domu. Była to jedna z wieczornych randek rodzinnych, które uwielbiam. Na zewnątrz jest fajnie, ale jednocześnie wszyscy doświadczamy jakiegoś szalonego ciepła. "
Дочери Сары Джессики Паркер

Córki Sarah Jessica Parker

Po tym, jak zdjęcie trafiło do Internetu, fani zauważyli, że Parker nadal uważa, że ​​twarze dzieci nie powinny pojawiać się w prasie. Oto kilka słów na temat tej Sarah mówi:

"15 lat temu, kiedy James Wilkie przyszedł na świat, myślałem, że cała planeta powinna zobaczyć mojego chłopca. Potem zabrałem go ze sobą nie tylko na spacery, gdzie jest dużo paparazzi, ale także na różne wydarzenia publiczne. Z biegiem czasu zmieniła się moja opinia na temat obecności prasy w życiu dzieci. Uważam, że faceci nie potrzebują większej uwagi ze strony reporterów, a nawet publiczności. Im mniejsze ich twarze będą rozpoznawalne na ulicy, tym spokojniejsze będzie ich życie. Myślę, że gdy dorosną, same decydują, czy stają się ludźmi publicznymi, czy nie. W międzyczasie jestem przeciwny. Niech mają dzieciństwo jak najzwyklejsze dzieci. "
Сара с близняшками

Sarah z bliźniakami

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • 18 gwiazd, które swoim przykładem dowiodły, że bogactwo i sława docierają nawet do biednych
  • Sekret idealnych relacji z Sarah Jessica Parker

Sarah nie oddaje swoim dzieciom modnych ubrań.

Poza tym, że Parker stara się chronić swoje dzieci przed rozgłosami, wyróżnia się trudnym wychowaniem, o którym wielokrotnie opowiadała w wywiadach. Przede wszystkim opinia publiczna jest zdumiona faktem, że Sarah umieszcza swoje dzieci w szortach. Oto słowa o tej słynnej aktorce:

"Nie chcę, aby moje dzieci dorastały rozpieszczone przez osoby. Jeśli ich rodzice są dobrze znanymi osobowościami, to nie oznacza to, że powinni mieć możliwość robienia wszystkiego. Uważam, że tylko osiągając pewien status w naszym społeczeństwie, można liczyć na pewne przywileje. Dotyczy to zwłaszcza ubrań i butów. Wydaje mi się, że należy ubierać dzieci w odzież z drugiej ręki lub z zapasów. Nie ma w tym nic złego, a zapłacenie kilku tysięcy dolarów za sukienkę dla jednej z córek to zbrodnia i szaleństwo. Myślę, że w ich życiu będą kostiumy i droższe, ale tylko wtedy, gdy zarabią na nich pieniądze. "
Сара одевает своих детей в стоковую одежду

Przypomnijmy, Sarah Jessica Parker jest miłośniczką ekskluzywnej odzieży i na imprezach towarzyskich pojawia się w ubraniach znanych marek. Ponadto Sarah jest założycielką i głównym projektantem marki SJP, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych butów damskich i różnych modeli czarnych sukienek.

Сара Джессика Паркер в платье бренда VersaceСара Джессика Паркер - основатель и дизайнер бренда SJP

Sarah Jessica Parker - założycielka i projektantka marki SJP