Tureckie tabloidy opublikowały informację o zaręczynach gwiazdy serialu "Wspaniały wiek" i egipskiego aktora Bassela Alzaro. Młodzi ludzie spotkali się rok temu i od tego czasu spędzają razem dużo czasu, a drugiego dnia Meriem Uzery została oficjalnie przedstawiona jej wybranej rodzinie.

Пара скрывает свои отношения

Para ukrywająca ich związek

Źródła mówią, że ostatnia wizyta w Dubaju była bardzo intensywna, po pierwsze, otrzymała oficjalną ofertę ręki i serca, po drugie, dziewczyna została zaproszona do domu rodziców młodego człowieka, a po trzecie, rozpoczęła przygotowania do przeprowadzki do swojej ukochanej w ZEA i, oczywiście, odpoczął.

Pomimo tak dramatycznych zmian w życiu, w sieciach społecznościowych aktorka jest niezwykle ostrożna i nie dzieli się informacjami o jej życiu osobistym. Jedyne, co możemy zobaczyć, to rzadkie zdjęcia z córką, udział w projektach filmowych i entuzjazm dla aktywnych sportów. Na przykład w ostatnim z wyjazdów do Dubaju, odwiedziła wyścig Formuły 1, przejechała quady i motocykle.

Мерьем любит активный отдых

Meryem uwielbia aktywny wypoczynek

Мерьем Узерли на квадрацикле

Meryem Uzeryl na quadzie

Znawcy ze środowiska aktorki donoszą, że Meryem już zaczęła planować ceremonię ślubną, zastanawiając się nad suknią ślubną i wybierając szkołę dla swojej córki. Wybrany aktywnie studiuje rynek nieruchomości w poszukiwaniu odpowiednich mieszkań.

Historia Meryem i Bassel

Turecka prasa twierdzi, że para spotkała się w Berlinie rok temu, a potem młody mężczyzna zaczął się uściskać z Meryem. Pomimo faktu, że w ramach wspólnych zdjęć zawsze pojawiały się "przyjaciele", wszyscy rozumieli, że między nimi jest więcej.

Пару часто видят вместе на фотографиях

Para jest często widywana razem na zdjęciach

Dwa miesiące temu zostali złapani niespodziewanie przez jeden z hoteli w Stambule, para była oburzona ingerencją w prywatność i zażądała, aby ich nie usuwać.

Przyjaciele aktorki twierdzą, że Bassel Alzaro szybko znalazł wspólny język z córką aktorki. Mężczyzna nie był zakłopotany, że Meriem sama wychowała swoją córkę Lara i urodziła się poza oficjalnym małżeństwem.

Актриса сама воспитывает дочь

Sama aktorka ma córkę

W 2013 roku Uzery spotkał się z tureckim biznesmenem Janem Atesem, związek początkowo był "niełatwy". Po tym, jak aktorka zaszła w ciążę, a "przyszły ojciec" zażądał aborcji, para zerwała. Do tej pory biznesmen nie uczestniczy w życiu swojej córki i nie pomaga finansowo Meriem.

Актриса с дочерью

Aktorka z córką

Ślub Meriem i Bassel planowany jest na przyszły rok, ale na razie para oficjalnie nie komentuje ich związku.

Czytaj także
  • Meryem Uzery przestała ukrywać swojego kochanka
  • Miley Cyrus marzy o małżeństwie z rannym Liamem Hemsworthem
  • Adriana Lima pokazała pierścionek zaręczynowy

Przypomnijmy, że 34-letnia aktorka rosyjscy autorzy zdjęć pamiętają rudowłose i brzydkie piękno z serii "Wspaniały wiek". Ale po zakończeniu projektu Meriem wróciła do swojej wagi i naturalnego koloru włosów.

Мерьем Узерли

Niewiele osób wie, ale ze względu na rolę i maksymalne podobieństwo z bohaterką, nie tylko farbowała włosy w ognistym czerwonawym kolorze, ale także zyskała prawie 14 kilogramów!

Мерьем Узерли в сериале «Великолепный век»

Meryem Uzery w serii "Wspaniały wiek"

W umowie wyraźnie stwierdzono, że przez cały czas filmowania musi ściśle przestrzegać wagi i wykluczać eksperymenty z pięknem!

Ради роли Мерьем набрала вес и покрасилась

Ze względu na rolę Meriem przybrała na wadze i została namalowana