W sobotę 30-letnia Dianna Agron i 27-letni Winston Marshall wypowiedzieli swoje przysięgi miłości i lojalności. Ślubne aktorki, której sława została wniesiona do zdjęć w serialu "Chorus", a członek kolektywu Mumford & Sons odbył się w Maroku, informuje zachodnie media.

Szczegóły małżeństwa

Dianna Agron i Winston Marshall nie spieszyli się, aby podzielić się szczegółami ich ślubu, zasłonę tajemnicy otworzyli przyjaciele nowożeńców, którzy byli obecni na uroczystości.

Impreza odbyła się w jednym z najbardziej romantycznych hoteli na świecie - Beldi Country Club w Marrakeszu. Składa się z oddzielnych willi z basenem i ogrodem. Według Cary'ego Mulligana, który był obecny podczas uroczystości, wydarzenia weselne trwały trzy dni.

Czytaj także
  • Szczegóły ślubu w stylu marokańskim Dianna Agron i Winston Marshall
  • Silnie w ciąży Kate Middleton została złapana w supermarkecie
  • Blondynka Kanye West po raz pierwszy pojawiła się publicznie po hospitalizacji

Co do księżniczki

Agron i Marszałek przygotowywali się do tego ważnego wydarzenia od grudnia ubiegłego roku, wtedy to oni ogłosili swoje zaręczyny, a pan młody dał Diane różową obrączkę z diamentem.

Para, która spotyka się w lipcu 2015 r., Woli nie szerzyć swoich uczuć względem siebie. Jak opowiadali przyjaciele panny młodej, Winston jest idealnym towarzyszem życia dla Dianny. Młody człowiek z radością poświęca swoje własne interesy dla dobra przyjaciela, dba o nią i traktuje go jak delikatną kryształową wazę. Wygląda na to, że to jest miłość!

Дианна Агрон вышла замуж за Уинстона Маршалла Восточная невеста: Агрон с подружками Отель Beldi Country Club