Aby wspiąć się na najwyższy punkt modnego projektu, projektanci Olympusa mają trudności. Zwykła procesja wzdłuż wybiegu i cicha muzyka nie jest już zaskakująca, dlatego coraz częściej kolekcje prezentowane są w formie pokazów. Marki Kenzo x H & M postanowiły pójść tą samą drogą, organizując szalone tańce.

Goście wystawy bawili się razem z modelkami

Fakt, że w Nowym Jorku zostanie zaprezentowana nowa wspólna kolekcja marek Kenzo x H & M, stało się znane kilka tygodni temu. W pokazie wzięło udział wielu fanów obu marek, między innymi aktorki Elizabeth Olsen, Lupita Niongo, Rosario Dawson, Sienna Miller, model Iman, wokalistka Soko, księżniczka Maria-Olympia, soliści rapowego zespołu Die Antwoord i wielu innych . Wszyscy goście próbowali ubrać się w stylu Kenzo. Widzieli jasne figlarne sukienki i bluzki, spódnice z mnóstwem falbanek, kurtki z zwierzęcym nadrukiem i wiele więcej.

Sam show również zapierał dech w piersiach. Goście byli świadkami, jak modele, muzycy i tancerze tańczą do popularnej muzyki ulicznej. Całe podium zmieniło się w wielki parkiet taneczny, na którym znalazło się miejsce nie tylko dla uczestników pokazów, ale także dla gości. Głównym dyrygentem tego szaleństwa był reżyser, fotograf i główny "twórca" lat 90. Jean Paul Goode.

Элизабет ОлсенЛюпита НионгоРозарио Доусон
Сиенна МиллерИманСоко
Гости показа окунулись в фееричное шоуБезумные танцы покорили сердца многихГости тоже не удержались от танцев

Reprezentanci marek skomentowali kolekcję

Oczywiście, po tak urzekającym pokazie, przedstawiciele marek przeprowadzili drobne wywiady. Pierwszą była Anne-Sophie Johansson, konsultantka kreatywna w H & M, która powiedziała:

"Byłem zaskoczony, w jakim stopniu zmieniła się kolekcja. Podczas występu ożyła, uderzając wszystkich swoimi kolorami, grafikami i energią! Jestem bardzo zadowolony z wyniku. "

Następnie przyszedł Umberto Leon, dyrektor kreatywny Kenzo. Powiedział te słowa:

"Kiedy przygotowywaliśmy tę kolekcję, zwracaliśmy uwagę na nasze archiwa. Znaleźliśmy kreacje z 1969 roku, które wydał Kenzo Takada, jedyny azjatycki projektant, który tak umiejętnie włamał się do Paryża. Ta kolekcja to rodzaj dialogu z nim. Ważne jest dla nas, aby ludzie nigdy o tym nie zapomnieli. Nawiasem mówiąc, to on zaproponował nie tylko pokazy, ale pokazy. Takada używał na pokazach owiec, tańców i wielu innych. "
Czytaj także
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • Vogue Arabia świętuje swoją pierwszą rocznicę: Iman i Imaan pokrywają świąteczne numery
  • Kara Delevin i inne gwiazdy na pokazie Burberry w ramach London Fashion Week

Ogłoszono również, że nowa kolekcja trafi do sprzedaży 3 listopada i zachwyci klientów w 250 sklepach na całym świecie.

Показ коллекции Kenzo x H&M Модели танцевали во время показа В коллекции использованы яркие краски
Музыка заставляла моделей прыгатьНа показе можно было увидеть танцыБыло много одежды с цветочным принтом
Это был не просто показ, а безумное шоуМодели двигались в такт музыкеВ коллекции было много одежды с оборками