W naszych wiadomościach ponownie, nowości ślubne! Niedawno miało miejsce zajęcie kultowego reżysera Quentina Tarantino i piosenkarki Danieli Pick. Informacja jest potwierdzana przez różne źródła, więc nie ma żadnych pogłosek, tylko fakty.

Pierwszym, który oficjalnie poinformował o zaręczynach, było konto Twittera New Beverly Cinema Theatre, które, jak wiadomo, jest zarządzane przez Tarantino. Ta wiadomość została potwierdzona przez szczęśliwą 33-letnią pannę młodą i jej ojca, izraelskiego kompozytora Tsvikę Pik:

Ta wiadomość jest radością dla całej naszej rodziny i córki, która marzy o małżeństwie. Są szczęśliwi, i to jest najważniejsze!
Квентин Тарантино и Даниэла Пик

Quentin Tarantino i Daniela Peak

Para spotkała się osiem lat temu na izraelskiej premierze Inglourious Basterds, a dwa tygodnie później pojawili się razem na czerwonym dywanie w Los Angeles. Nikt nie traktował powieści poważnie między reżyserem a piosenkarzem, ale kilka lat później okazało się, że Tarantino i Peque potajemnie się spotkali i doszło do głębokich uczuć.

Даниэла Пик настояла на свадьбе

Daniela Pick nalegała na ślub

W 2016 roku Quentin Tarantino i Daniela Peake ponownie pojawili się razem na festiwalu filmowym w Jerozolimie, a New York Post poświęciła artykuł do tego artykułu z linkami do insiderów, opisującymi problemy i nieporozumienia panujące w parze.

Osoby wtajemniczone informują, że oba traktują małżeństwo bardzo poważnie, więc w planach pierwszej oficjalnej rejestracji, 2-3 lata małżeństwa, a potem dzieci.
Красная дорожка
Czytaj także
  • Utalentowany tandem: Leonardo DiCaprio wsparł projekt filmowy Quentin Tarantino
  • Quentin Tarantino jest krytykowany za mówienie o Romanu Polańskim
  • Quentin Tarantino żałuje wypadku, który z powodu niego dostał Uma Thurman

Zauważ, że dla każdego z nich małżeństwo było pierwszym i być może nie doszłoby do skutku, gdyby nie było ultimatum ze strony Pika:

Albo pobieramy się i tworzymy pełnoprawną rodzinę, albo rozstajemy się i nie oszukujemy się nawzajem!

Data ślubu nie jest znana, ale sądząc po nastroju i wytrwałości Szczytu, wesele wkrótce będzie!