Zachodnie gwiazdy nie zmęczyły się, by zaskoczyć publiczność swoimi kaprysami. Matka trójki dzieci, Ben Affleck, nie jest wyjątkiem. 45-letnia Jennifer Garner zabawiła wszystkich, przynosząc jej kurczaka Regina George na spacer.

Nowy domowy zwierzak

Ostatnio Jennifer Garner ma nowego zwierzaka, a nie jest to tradycyjny ptak, chomik, pies czy kot, a nie egzotyczny krokodyl, ale prawdziwy kurczak.

Дженнифер Гарнер с детьми

Jennifer Garner z dziećmi

Aktorka odnosi się do falowania, które nazwała Regina George na cześć bohaterki filmu "Mean Girls", jako członek rodziny, kholya i pielęgnowanie jej.

Na spacer z kurczakiem

W poniedziałek Garner opublikowała zabawną migawkę na swoim Instagramie. To nie jest aktorka ubrana w czarny sweter i legginsy, bez wahania i zażenowania, chodzenie po czerwonym kurczaka na niebieskiej smyczy, patrzenie na nią z uśmiechem.

Дженнифер Гарнер выгуливает курицу на поводке

Jennifer Garner chodzi po kurczaka na smyczy

Aby uniknąć przesłuchania, Jen opowiedział szczegółowo o Reginie George w komentarzach do zdjęcia, żartobliwie pisząc:

"Jeśli nie ma Dnia Kurczaka, to zdecydowanie warto! Moje życie staje się coraz bardziej interesujące. Spotkaj się z jedną z naszych piskląt, Reginą George. Regina uwielbia długie spacery, chrząszcze i kapustę. Regina nienawidzi jedzenia wypełnionego węglowodanami. "

Warto zauważyć, że najwyraźniej nie jest to jedyna gwiazda gwiazd. Wcześniej Jen, która nie boi się wydawać śmieszna, przedstawiła zdjęcie, na którym nosi trzy kurczęta naraz. Jednym z nich, który siedział w torbie, była Regina George.

Дженнифер Гарнер несет сразу трех кур

Jennifer Garner nosi trzy kurczęta

Czytaj także
  • Jennifer Garner odwiedziła byłą żonę Bena Afflecka na Hawajach
  • Happy in Hawaii: Lindsay Shukus odwiedziła Bena Afflecka na planie
  • Ben Affleck błysnął gigantycznym kolorowym tatuażem na plaży

Użytkownicy sieci z upodobaniem zauważyli, że dom Garner ma teraz mini-kurnik i wkrótce aktorka przygotuje omlet z najświeższych jaj.