Wkrótce Hollywood Alley of Glory będzie gospodarzem otwarcia gwiazd Goldie Hawn i Kurta Russella, którzy żyją razem od ponad 35 lat, ale jeszcze nie zadali sobie trudu by oficjalnie zarejestrować swój związek. Aby "poślubić" współmałżonków cywilnych, organizatorzy wydarzenia przygotowują specjalną ceremonię.

Niezwykłe rozwiązanie

Wkrótce słynni aktorzy 71-letni Goldie Hawn i 66-letni Kurt Russell wreszcie otrzymają zasłużone gwiazdy w Hollywood Walk of Fame. Ceremonia otwarcia nie odbędzie się zgodnie ze standardowym scenariuszem. Organizatorzy, po uzyskaniu pozwolenia od aktorów, zorganizują podwójne obchody, by uczcić nie tylko talent artystyczny Houn i Russella, który zagrał w wielu filmach, ale także wyrazić podziw dla ich niesamowitej powieści.

Голди Хоун

Goldie hawn

Курт Рассел

Kurt Russell

Голди Хоун и Курт Рассел

Goldie Hawn i Kurt Russell

Duma

Goldie i Kurt, którzy od wielu lat żyją w miłości i harmonii, ale nie są oficjalnie małżonkami, są przykładem dla innych par gwiazd, które pomimo uczuć i znaczków w paszportach, rozeszły się w poszukiwaniu idealnego partnera, nie pracując na siłę istniejących sojuszy.

Nawiasem mówiąc, małżonkowie cywilni uważają wolność za sekret ich długiego związku. Aktorzy są pewni, że gdyby pobrali się, rozwiedliby się.

Голди Хоун и Курт Рассел в 1983 году

Goldie Hawn i Kurt Russell w 1983 roku

Голди Хоун и Курт Рассел в 1987 году

Goldie Hawn i Kurt Russell w 1987 roku

Голди Хоун и Курт Рассел в апреле 2017 года

Goldie Hawn i Kurt Russell w kwietniu 2017 r

Oprócz wspólnego syna Wyatta, Goldie i Kurt wychowywali dzieci Hawna z związku z Billy Hudson, córką Kate i syna Olivera.

Czytaj także
  • Nie ma dnia bez sportu: 72-letnia Goldie Hawn w biegu
  • Kate Hudson powiedziała, jak radzić sobie z trudnościami
  • Kate Hudson zostaje wydana z nowym chłopakiem

Alternatywa do ślubu

Komentując nadchodzącą ceremonię, aktorka powiedziała, że ​​skoro nigdy nie będą mieli standardowego ślubu z Kurtem, postrzegają zbliżającą się uroczystość jako pełnoprawnego zastępcę małżeństwa.