Nawet szczęśliwe i harmonijne pary, które bez wątpienia można przypisać Goldie Hawn i Kurtowi Russellowi, okresowo odkrywają związek. Doves zorganizowały showdown w pobliżu ich domu w Malibu, który przyciągnął uwagę przechodniów, którzy rozpoznali parę w kształcie gwiazdy.

Nie oficjalnie poślubiony

Brak znaczka w paszporcie i weselnych dzwonkach nie koliduje z relacją 71-letniej Goldie Hawn i 63-letniego Kurta Russella. Za aktorami, których romans trwa prawie 34 lata, solidne cywilne małżeństwo, nie dziwi fakt, że są uważani za najbardziej stabilną parę hollywoodzką wśród oficjalnie niezamężnych gwiazd.

Голди Хоун и Курт Рассел

Goldie Hawn i Kurt Russell

Goldie dał jej ukochanego syna, Wyatta, który ma teraz 31 lat, a Kurt stał się prawdziwym ojcem nie tylko dla swojego dziecka, ale także dla jej syna i córki Hawna z małżeństwa z Billie Hudson.

Голди Хоун и Курт Рассел

Goldie Hawn i Kurt Russell z synami Wyatta i Olivera, córką Kate

Burza w raju

W zeszłą sobotę Goldie i Kurt weszli w wielki szereg. Para zaczęła przeklinać w domu i kontynuowała potyczkę słowną, wychodząc na zewnątrz. Nie powstrzymując emocji, przeklinał Hawn, wspominając nazwisko Russella. Potem wyjechała do samochodu. W upale wściekłej urody nie od razu zauważyli, że drzwi jego białego Range Rovera są otwarte.

Голди и Курт выясняют отношения у своего дома

Goldie i Kurt poznają związek w domu

Открытая дверца машины Голди Хоун

Otwarte drzwi maszyny Goldie Hawn

Czytaj także
  • Nie ma dnia bez sportu: 72-letnia Goldie Hawn w biegu
  • Kate Hudson powiedziała, jak radzić sobie z trudnościami
  • Kate Hudson zostaje wydana z nowym chłopakiem

Pojednanie

Cokolwiek to było, ale w niedzielę paparazzi ponownie schwytali małżonków. Hawn i Russell nie byli zabawnymi twarzami, było oczywiste, że są spięci. Po wspólnym obiedzie nastroje celebrytów znacznie się poprawiły, jest oczywiste, że kłótnia zakończyła się pojednaniem.

Супруги во время  прогулки в Лос-Анджелесе в воскресенье

Małżonkowie podczas spaceru w Los Angeles w niedzielę

Голди Хоун и Курт Рассел

Goldie Hawn i Kurt Russell pogodzili się