Ostatnio okazało się, że inny gwiezdny związek małżeński nie wytrzymał testu i upadł. Piosenkarz Fergie i jej mąż Josh Duhamel rozwód. Po tym wydarzeniu nastąpiła kolejna, nie mniej szokująca. Okazuje się, że aktor od dawna jest dla niego kolejną pasją, a okazało się, że jest to jego kolega Olivia Mann, w niepełnym wymiarze czasu, dziewczyna Fergie. To prawda, że ​​jest teraz byłą dziewczyną.

Стала известная подлинная причина крушения брака певицы Ферджи

Fakt, że Josh nie wie, jak zapiąć spodnie, był znany w Hollywood. Mąż byłego solisty The Black Eyed Peas oszukał ją z pewnym tancerzem. Dziewczyna o imieniu Delilah wygłosiła szczery wywiad na temat tego, jak uprawiała seks z aktorem w swoim pokoju, a skandal jakoś zdołał się uciszyć, ale tym razem wszystko jest o wiele poważniejsze. Nowo odkryte okoliczności będą kluczowe w postępowaniu rozwodowym.

Оливия Манн Ostre szczegóły

Tego dziennikarze zdołali się dowiedzieć. Romans aktorów rozpoczął się półtora roku temu. Faktem jest, że Mann i Duhamel pracowali nad wspólnym projektem, filmem The Buddy Games. Fakt, że wszystko było dość poważne między nimi, zauważyli nawet koledzy na planie, Josh, będący reżyserem obrazu, aktywnie komunikował się z aktorką i poza sceną - zapraszał na kolację, był sam z nią w swoim pokoju. Zastanawiam się, dlaczego żaden "życzliwy" nie powiedział Fergie samej o wszystkim, co się dzieje?

Ферджи с сыном и мужем Czytaj także
  • Zdjęcie dnia: Olivia Mann na spacerze w Vancouver
  • Olivia Mann skomentowała pogłoski o intymnej relacji z Chrisem Prattem.
  • Fergie przyznał się, że cierpi na halucynacje

Piosenkarz zdradził dwa razy - i ukochanego męża i dziewczynę. Jej ośmioletnie małżeństwo dobiegło końca, a przyjaźń z Olivią przestaje mieć sens. Dotychczasowi małżonkowie musieli teraz tylko dzielić majątek i decydować o opiece nad wspólnym dzieckiem - pięcioletnim synem Axlem.