Dzieci Beyonce i Jay Z urodziły się kilka tygodni temu. To szczęśliwe wydarzenie miało miejsce 12 czerwca. Podczas gdy nowi rodzice i ich krewni milczą, nie licząc publicznego gratulacje od ojca piosenkarza Matthew Knowlesa, bez podawania szczegółów na temat noworodków, ludzie robią to za nich.

Na jego cześć

Przedstawiciele zachodniej prasy odkryli nazwisko ich syna i córki Beyonce i J. Zee. Źródło z wewnętrznego kręgu gwiazd mówiło, że wokalista i muzyk nie byli nieśmiali, nazywając bliźnich na ich cześć.

Бейонсе и Джей Зи

Beyonce i Jay Z

Tak więc dziewczyna otrzymała imię Bey, które jest skrótem od Beyonce, a chłopiec jest stylizowany na Seana, jak Jay Z, którego prawdziwe nazwisko to Sean Carter. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tych informacji.

Pospolita galareta

Beyonce i noworodek nie zostały jeszcze wypisane do domu. Wcześniej informowano o istnieniu "drobnego problemu", ponieważ z powodu kory lekarze boją się pozostawić bez opieki dzieci z pary.

Ostatnio okazało się, że wcześniaki są w specjalnych inkubatorach pod lampami ultrafioletowymi z powodu podwyższonej bilirubiny we krwi.

Starsza siostra

W przeciwieństwie do obaw Beyonce i Jaya Z, ich córka, Blue Ivy, nie jest zazdrosna o swoich rodziców w młodszym bracie i siostrze. Dziewczyna, która jest obok matki w szpitalu, jest absolutnie zachwycona swoją rolą starszej siostry i nie może się doczekać chwili, kiedy wszyscy wrócą do domu, aby pielęgnować okruchy.

Бейонсе и Блю Айви

Beyoncé i Blue Ivy

Czytaj także
  • Beyonce urzekająco wystąpiła na festiwalu Coachella, pokazując wspaniały wygląd
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Tymczasem Jay Z był w soczewce paparazzi, opuszczając szpital UCLA w Los Angeles, gdzie obecnie jest jego rodzina. Szczęśliwy raper nie mógł powstrzymać radosnego uśmiechu.

Довольный Джей Зи покидает больницу

Zadowolony Jay Z opuszcza szpital.