Kilka dni przed pojawieniem się informacji o rozwodzie ze strony żony, paparazzi schwytali Tobey Maguire, bawiąc się w jednym z nocnych klubów w West Hollywood. Aktor nie był smutny sam, ponieważ firma została stworzona przez byłą dziewczynę Justina Biebera.

Bezpłatny ptak

19 września Tobey Maguire i jego żona Jennifer Meyer złożyli oficjalne oświadczenie, ogłaszając zamiar rozproszenia po 9 latach małżeństwa. Para powiedziała, że ​​decyzja o rozwodzie nie jest spontaniczna. Przez te lata odpłynęli i po deliberacji chcieli się rozstać jako przyjaciele.

Czytaj także
  • Czy Leonardo DiCaprio ma romans z ukraińską modelką Aliną Baikovą?
  • Lionel Richie jest przerażony powieścią Sofii Richie z ojcem dzieci, Courtney Kardashian
  • Scott Disic i Sophia Ritchie zobaczyły namiętny pocałunek

Beztroskie życie licencjata

W sieci pojawiły się zdjęcia 41-letniego Tobey Maguire i 18-letniej Sophii Richie, zrobione w październiku w nocnym klubie 1 DĄB. Według relacji naocznych świadków, córka i aktor Lionela Richiego tańczyli przez cały wieczór, a reporterzy uchwycili moment, kiedy szeptali, stojąc bardzo blisko siebie.

Wyjaśniając to zachowanie Toby, insiders donosi, że młody model nie ma nic wspólnego z opieką aktora z rodziny. W rzeczywistości Maguire i Meyer stali się obcy w czerwcu i po prostu żyli jak brat i siostra pod jednym dachem dla dzieci.

Тоби Магуайр был замечен с дочерью Лайнела Ричи Тоби и София Ричи отдыхали в ночном клубе 1 OAK На снимках парочка стоит близко и что-то говорит друг другу
Тоби разводится с Дженнифер Мейер после девяти лет брака18-летняя София РичиЕще летом модель была возлюбленной Джастина Бибера