Lady Gaga podziwiała publiczność na ceremonii wręczenia Oscara 2016. Nie, nie dlatego, że została nominowana - nikt nie wątpi w jej talent. I fakt, że w końcu wyglądała kobieco i elegancko, zgodnie z kod ubioru wydarzenia na wysokim poziomie.

Lady Gaga na Oscars 2016

2016 dla piosenkarki rozpoczęła się po prostu magicznie - w styczniu zdobyła nagrodę Złotego Globu, była nominowana jako najlepsza aktorka w mini-serialu. Jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek argumentował, że ona rzeczywiście świetnie wykonywała swoją rolę w filmie "American Horror Story: Hotel". Poza tym spełniło się stare marzenie piosenkarki - zostać aktorką, a nagroda Złotego Globu pokazała, że ​​Lady Gaga to nie tylko aktorka, ale także odnosząca sukcesy aktorka.

Niedługo później wokalistka została nominowana do Oscara za ścieżkę dźwiękową, którą wykonała pod pseudonimem Till It Happens To You do niedawno opublikowanego zdjęcia The Hunting Ground, co oznacza "Polowania". Film opowiada o masowej przemocy o charakterze seksualnym, która stała się niemal powszechna w miastach instytutu. Przy okazji, według statystyk amerykańskich, w rzeczywistości wszystko dzieje się - co najmniej jedna na pięć dziewcząt doświadcza przemocy jeszcze w college'u, a jedna na dwadzieścia - przed ukończeniem studiów.

Piosenka o głębokim znaczeniu, która pozwoliła Lady Gadze zostać nominowaną do Oscara, została napisana przez nią we współpracy z Dianą Warren w 2015 roku. Kompozycję natychmiast polubili fani - miliony wyświetleń, pierwsze miejsce w pierwszej dziesiątce na liście Itunes, nominacja do nagrody Grammy 2016 - stało się jasne, że "Till It Happens To You" stał się popularnym hitem.

Sukienka Lady Gaga - Oscar 2016

Ekscentryczna Lady Gaga zaskoczyła publiczność obecną w Oscara. Oczekiwano, że będzie miała niezwykły, szokujący, śmiały strój, ale dziewczyna dokonała wyboru na rzecz wyrafinowanego kombinezonu stworzonego przez jej stylistę Brandona Maxwella. Kostium Lady Gaga na 88. ceremonię Oskara był białawy, z długim pociągiem i głębokim dekoltem. Uzupełniła strój o kolczyki i pierścionek z dużymi diamentami, a jej włosy zostały złożone w piękne, duże loki w stylu lat 30-tych.

Lady Gaga na Oskarach 2016 nie przyszła sama, ale z narzeczonym Taylorem Kinneyem, który również był ubrany, by dorównać swojemu gwiazdorskiemu kochankowi.

Wystąpienie Lady Gagi podczas Oscara Awards 2016

Przemowa lady Gagi dotknęła i nawet przyniosła wielu obecnym do łez. Nie wahała się podziękować członkom jury za umożliwienie usłyszenia ofiar przemocy seksualnej, opowiedzenie o społecznym ruchu bojowników z nim. Lady Gaga przyznała, że ​​dla niej i jej współautorki Diany Warren, która spotkała się z podobnym negatywnym doświadczeniem, to wielki zaszczyt otrzymać taką nagrodę. W swoich wywiadach Lady Gaga wielokrotnie powtarzała, że ​​doświadczyła gwałtu w wieku 19 lat, o czym nigdy nie ukrywała w swojej biografii.

Być może właśnie dlatego, że znane jej są uczucia zniewanych i upokorzonych młodych dziewcząt, potrafiła tak dobrze przekazać nastrój kompozycji. Kiedy wokalistka i aktorka zaśpiewały piosenkę, towarzysząc sobie na pianinie, nawet gwiazdy oklaskiwały stojącą Lady Gagę, potarły łzy, a na scenie podczas występu stała publiczność z plakatami, na których napisane były słowa wspierające tych, którzy przeżyli te straszne chwile - " Niezniszczalny "" To nie twoja wina. " Gdy Lady Gaga zobaczyła reakcję na jej szczery występ, sama była głęboko poruszona.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Cristiano Carino

Oczywiście w tej historii pojawiła się pewna intryga - producentka Linda Perry twierdzi, że lady Gaga jest nieuczciwie nominowana do Oscara. Według niej Pani nie brała udziału w pisaniu kompozycji, która jest głównym warunkiem nominacji. To prawda, że ​​nieco później, Perry odebrał jej słowa, więc fani piosenkarza mogą bez cienia wątpliwości być dumni ze swojego idola.

Леди Гага появилась на церемонии вручения премии Оскар в элегантном комбинезоне выступление Леди Гага тронуло зрителей до слез Леди Гага с женихом Тейлором Кинни