W różnych miastach świata prezentowany jest film "Śnieżka i Łowca 2". To zachęciło społeczeństwo do ciekawych szczegółów pracy i do pierwszej części opowieści.

Chris Hemsworth powiedział, że chciałby spotkać się ponownie z aktorką Kristen Stewart na planie tego projektu! Właściciel francuskiej nagrody "Cesar" zdołał pracować z Hemsworthem w filmie o Królewnie Śnieżce, który został wydany na dużych ekranach w 2012 roku. Jakie było rozczarowanie publiczności, kiedy okazało się, że reżyser nie uważa za konieczne usunięcie gwiazdy "Zmierzchu" w sequelu.

Przykład i inspiracja

W związku z tym Chris Hemsworth zauważył:

- Kristen jest niesamowita! A nasz ogólny film był po prostu niesamowity. Dzięki jej udziałowi w Królewnie Śnieżce i Łowczyni bardzo nam pomogła w tym, co udało nam się dzisiaj pokazać naszym widzom. Bez osobistego wkładu Kristen "Śnieżka i Hunter-2" byłby zupełnie innym filmem "- powiedział Hemsworth w wywiadzie dla WENN.

W związku z tym pojawia się pytanie: dlaczego tak udany projekt jak "Śnieżka i Łowca 2" opuścił bez głównego bohatera, gdyby okazała się tak utalentowanym wykonawcą roli bajkowej księżniczki?

Czytaj także
  • Guru fitness: żona Christiana Hemswortha ujawniła sekret idealnej postaci
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Elsa Pataki i Chris Hemsworth wykazali się pasją na plaży w Australii

Warto tutaj przypomnieć wydarzenia z odległego 2012 roku. Następnie paparazzi złapali białą brunetkę za namiętny pocałunek z Rupertem Sanders. Ta historia zrobiła wiele hałasu. Faktem jest, że w tamtym czasie Kristen miała oficjalne spotkanie z Robertem Pattinsonem, a reżyserem filmu jest na ogół żonaty mężczyzna. Jego żona, Liberty Ross, pracowała razem z Kristen nad tym projektem - dostała rolę matki Śnieżki. Oto trójkąt miłosny, który okazał się zauważalnie zmoczyć reputację jego uczestników i zwrócił dodatkową uwagę na obraz.

В 2014 году было объявлено, что ни Кристен Стюарт, ни Руперт Сандерс  в съемках Крис надеется на возвращение Стюарт  Крис Хемсворт хочет, чтобы Кристен Стюарт вернулась в третьем фильме о Белоснеж