Teraz w Nowym Jorku odbywa się Fashion Week, na który zaprasza się nie tylko znane marki, ale także najbardziej popularne modele. Wśród nich, jak zapewne się domyślało, były siostry Hadid. Wczoraj kilkakrotnie zostali zauważeni przez reporterów: pierwszy - w czasie pokazu kolekcji marki Prabal Gurung, drugi - podczas marszu na imprezę organizowaną przez Dom Mody Alexandra Wanga.

Белла Хадид

Bella Hadid

Kolekcja Prabal Gurung - Apel do niezależnych kobiet

Nie jest tajemnicą, że rok 2017 upłynął pod hasłem "Feminism Forever!". Temat ten stał się tak popularny, że nawet znani artyści, fotografowie i projektanci wprowadzili znaczenie tych słów do swoich dzieł. Wyraża się to oczywiście w różny sposób, aw jesienno-zimowej kolekcji marki Prabal Gurung idea niezależności kobiet znalazła odzwierciedlenie w kolorach. Oto kilka słów na temat tego projektanta mówi Prahbal Gurung:

"Kiedy stworzyłem tę kolekcję, przypomniałem sobie, które kobiety mnie inspirują. Przede wszystkim zwróciłem się do Azji, ponieważ są najbardziej silne i niezależne kobiety: ludzie Moso w Chinach, ruch feministyczny Gulabi Gang w Indiach i wielu innych. Wszystkie organizacje inspirują mnie do realizacji czynów. Dlatego moja nowa kolekcja była również reprezentowana przez bardzo mocne modele. Wśród nich zobaczycie Siostry Hadid, Ashley Graham i wiele innych. Te dziewczyny, moim zdaniem, niosą ze sobą masy apelujące o niezależność i samowystarczalność. Chciałbym powiedzieć jeszcze kilka słów o tym, dlaczego w mojej kolekcji dominują kolory różowe i fioletowe. Uważam, że ten schemat kolorów podkreśla siłę kobiety. Nie trzeba ubierać się na czarno. To odcień żałoby i smutku, ale musisz pokazać swoją niezależność i indywidualność. "
Прабал Гурунг

Prabal Gurung

Показ коллекции от Прабала Гурунга

Pokaz mody od Prabal Gurung

A teraz chcę powiedzieć kilka słów o modelach, które można zobaczyć na wybiegu. Oczywiście siostry Hadid od razu chciały się wyróżnić. Projektanci Gigi tej marki ubrani są w strój, który wielu osobom kojarzy się z zimą. Najwyraźniej tak było, bo na modelu można było zobaczyć biały sweter z futerkowym dekoltem, długą różową spódnicę z rozcięciem i ogromny szal z pięknymi frędzlami. Jeśli chodzi o jej siostrę, Bella pokazała piękny burgundowy kombinezon z aksamitu. Produkt był dość interesujący: luźna koszula bez paska na ramię, którą oprawiono w długi pociąg, koronkę pod biustem i długie luźne spodnie.

Джиджи Хадид

Gigi Hadid

Белла Хадид в бордовом комбинезоне

Kolejną gwiazdą, która przyciągnęła sporo uwagi, był Ashley Graham. Na wybiegu kobieta pojawiła się w pięknej czerwonej sukience, wykonanej z lekkiego materiału i posiadającej wiele interesujących detali: sznurki i dużą kryzę z wycięciem.

Эшли Грэм

Ashley Graham

Показ Prabal Gurung осень-зима 2018

Prabal Gurung Fall / Winter Show 2018

В коллекции много вещей пурпурного цветаГурунг создавал коллекцию для независимых женщинКоллекция Prabal Gurung на Неделе моды в Нью-Йорке

Kolekcja Prabal Gurung w New York Fashion Week

Творения Prabal Gurung на Неделе моды в Нью-Йорке Czytaj także
  • Zayn Malik został zauważony przed frontowym domem Gigi Hadid
  • Zdjęcie dnia: Amal Clooney w czerwonej koronkowej bluzce z pociągiem
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd

Bella Hadid śpieszy się na imprezę Alexandra Wanga

Po dniu pracy Bella Hadid wraz z przyjaciółką Kendall Jenner i jej siostrami poszły na imprezę zorganizowaną przez Dom Mody Alexandra Wanga. Tym razem Bella była ubrana zupełnie inaczej niż na wybiegu. 21-letni model demonstrował odważny wizerunek składający się z krótkich spodenek, obszernego czarno-pomarańczowego swetra i wydłużonej kamizelki. Co do jej przyjaciółki, Kendall Jenner, dziewczyna też ubrała się na czarno. Modelka poszła na imprezę w obszernej bluzie i ciasnych szortach do kolan.

Белла спешит на вечеринкуКендалл Дженнер

Kendall Jenner