Siostra kapitana reprezentacji Brazylii w piłce nożnej i napastnik Barcelony Neymar, Rafaella Becran, wydaje się być nową gwiazdą portali społecznościowych na całym świecie. Do życia dziewczyny przykuły uwagę brazylijskiej prasy i fotografów, a ona sama nie ma nic przeciwko umieszczaniu osobistych zdjęć na swojej własnej stronie na Instagramie.

Rafaella - siostra Neymara

Rafaella Bekran to młodsza siostra słynnego piłkarza, trzecia w rankingu najlepszych graczy w 2015 roku, Neimar. Czasami w prasie można również zobaczyć wiadomości o Rafaelli Santos, siostrze Neymara, ale dziewczyna woli używać innego nazwiska, chociaż rodzice obu młodych ludzi są tacy sami, a jej pełne imię brzmi jak Rafaella Santos Becran. O dawnych ciepłych relacjach panujących w rodzinie piłkarza od dawna wiadomo. Brat jest bardzo łagodny ze swoją młodszą siostrą. Wydaje się, że to ona jest nadal główną kobietą w swoim życiu, ponieważ, choć Neimar i mieć dziecko od byłej dziewczyny Caroline, ale dziewczyna nie stała się jego żoną, rozstanie zakończyło się z innymi stosunkami napastnika Barcelony. Uwagi Neymara o jego siostrze zawsze brzmią entuzjastycznie i są pełne miłości. I zdjęcia młodego mężczyzny, być może przede wszystkim z nią.

Brat i siostra spędzają razem dużo czasu, Neimar zazwyczaj przyjeżdża do domu w tamtych czasach, kiedy nie musi wypracowywać kontraktu z klubem piłkarskim w Barcelonie. Dziewczyna aktywnie podróżuje, ale zawsze znajduje czas na spotkanie z bratem.

Tatuaż Neymara i jego siostry

Wzajemne czułe uczucia między bratem i siostrą są widoczne dla wszystkich wokół nich, jednak zarówno Rafaella, jak i Neymar postanowili uwiecznić je na swoich ciałach. Na jednym z jego przedramion piłkarz zrobił tatuaż z portretem swojej siostry. Po chwili Rafaella podążył za jego przykładem. Umieściła również tatuaż na ciele, który przedstawia oczy jej brata. Neymar i Rafaella komunikują się bardzo uważnie, więc dziewczyna praktycznie niczego nie ukrywa przed swoim bratem.

Czytaj także
  • Neymar stał się najdroższym piłkarzem w historii.
  • Neymar zagrał w filmie Vin Diesel
  • Fryzura z Neimar

Nawiasem mówiąc, całkiem niedawno pojawił się jeszcze jeden piłkarz w otoczeniu Rafaelli. Brazylijska reprezentantka klubu i klub Santos Lukas Lima wraz z Rafaelą i grupą przyjaciół wyjechali na wakacje do Disneylandu, co pozwoliło przypuszczać, że dziewczyna i Lucas mieli romans. Jak dotąd nic nie wiadomo o reakcji Neymara na powieści jego młodszej siostry i kolegów z zespołu. Media czekają na rozwój wydarzeń.

Неймар с сестрой - Рафаэллой Бекран Неймар сделал тату с портретом сестры у Рафаэллы также есть тату, посвященное брату
Рафаэлла - преданная болельщицаРафаэлла много путашествуетРафаэлла очень популярна в социальных сетях
Рафаэлла Бекран очень близко общается с братомРафаэлла и Неймар часто проводят свободное время вместеРафаэлла Бекран